Zapłakana Julia Wieniawa apeluje do fanów! Te słowa trafią do każdego

Julia Wieniawa
Autor: WBF

Julia Wieniawa jest jedną z gwiazd, które starają się mądrze wykorzystywać zdobyte w mediach społecznościowych zasięgi. Przymierzająca się do wydania swojego debiutanckiego albumu artystka zamieściła w sieci zdjęcie, na którym widać ją płaczącą. Fotografii towarzyszył ważny opis.

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej aktywnych w sieci gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka i wokalistka, która już 17 czerwca zaprezentuje swój długo wyczekiwany krążek, zbudowała w mediach społecznościowych prawdziwe imperium. Jej konto na Instagramie śledzą już ponad dwa miliony osób, a na TikToku ponad milion. Artystka chętnie relacjonuje swoje życie za pośrednictwem funkcji stories. To właśnie z Instagrama wiemy, że ostatnie dni Julia Wieniawa spędziła na planie wideoklipu do kolejnego singla, którego premiera już niebawem. Gwiazda nieustannie przygotowuje się też do swojego pierwszego festiwalowego koncertu, który odbędzie się już 3 czerwca podczas Orange Warsaw Festival. To pierwsze tak wielkie przedsięwzięcie w karierze Julii-wokalistki. Tempo i ogrom pracy przełożyły się na chwilowe załamanie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zapłakana Julia Wieniawa zaapelowała do swoich odbiorców. 

Julia Wieniawa na gorąco po pierwszym występie!

Zapłakana Wieniawa apeluje do fanów

Widzowie często zapominają, że to, co widzą w mediach społecznościowych, to nierzadko iluzja. Julia Wieniawa postanowiła o tym przypomnieć, zamieszczając w sieci zdjęcie, na którym widać ją płaczącą. Artystka wyjaśniła, że zdecydowała się na opublikowanie takiej fotografii tylko po to, by pokazać, że to normalne złapać doła. 

Stres + niewyspanie + presja nałożona przez samą siebie + moja wspaniała tarczyca + ogrom bodźców = sinusoida emocjonalna. Wstawiam tylko po to, żebyście wiedzieli, że nie zawsze jest cukierkowo jak to się wydaje na Instagramie i jeśli też macie czasem wszystkiego dość i łapiecie doła - it's ok, it's normal. Przyjmijcie to i nie walczcie z tym. Czasem trzeba sobie popłakać, żeby się oczyścić, a potem dalej walczyć o swoje - napisała.

Doceniacie szczerość Julki?

Julia Wieniawa płacze na Instagramie
Autor: screen z Instagrama Julii Wieniawy
Sonda
Czekasz na płytę Julii Wieniawy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE