Zamaskowany Kanye West z kumplami. Szykuje kolejny diss na Pete Davidsona?

2022-01-17 13:39 mm

Kanye West wytoczył ciężkie działa, atakując w swoim nowym kawałku faceta Kim Kardashian. Utwór z dissem na Pete Davidsona odbił się w mediach szerokim echem, a w sieci pojawiły się plotki, że Ye nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W weekend Kanye widziany był w towarzystwie kilku innych raperów, m.in. Pusha T. Czyżby nagrywał z nimi kolejne numery?

Kanye West wyraźnie stracił już nadzieję na naprawę relacji z Kim Kardashian. Zamiast kolejny raz błagać żonę o przebaczenie, raper wytoczył ciężkie działa i nagrał kawałek, w którym nawija o "najlepszym rozwodzie" i "skopaniu tyłka" Pete Davidsona. Krążą plotki, że wkrótce ukażą się kolejne nagrania Kanye. Podobno i w nich nie zabraknie odniesień do jego obecnej sytuacji rodzinnej...

Zamaskowany Kanye West w towarzystwie Pusha T

W weekend w sieci pojawiły się zdjęcia męża Kim Kardashian w towarzystwie Fivio Foreigna oraz Pusha T. Fotki zrobiono w Los Angeles w pobliżu studia, w którym Kanye podobno nagrywa właśnie nowe kawałki.

Oczywiście West nie byłby sobą, gdyby kolejny raz nie pojawił się publicznie z zamaskowaną twarzą. Ale to chyba nikogo już nie dziwi...

Rodzinna drama u Kim Kardashian i Kanye Westa

Jeszcze niedawno Kanye miał nadzieję na naprawę relacji z żoną. Raper kupił nawet dom w sąsiedztwie posiadłości Kim Kardashian - po to, żeby jak najczęściej przebywać w pobliżu swoich dzieci. Kiedy jednak na horyzoncie pojawił się Pete Davidson, wszystko zmieniło się o 180 stopni. Jak donoszą informatorzy amerykańskich serwisów, obecne relacje Kanye i Kim są najgorsze od początku ich znajomości. Podobno tuż po wypuszczeniu kawałka z dissem na Pete Davidsona, Kim Kardashian uniemożliwiła mężowi widzenie z dziećmi. Jak łatwo się domyślić, musiało to rapera strasznie zirytować.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 14.01.2022
NAJNOWSZE