Pupa Britney Spears znów na Instagramie! Sam Asghari jest ZAZDROSNY

2022-01-10 18:50 es

Odkąd Britney Spears odzyskała kontrolę nad swoim życiem, sama może decydować o treściach, jakie publikuje na Instagramie. Czasami jej wybory są dość... zaskakujące. Gwiazda namiętnie publikuje swoje nagie i półnagie zdjęcia. Tym razem Britney Spears sprawiła, że Sam Asghari poczuł zazdrość...

Britney Spears była znana od dziecka. Występowała w popularnym wówczas programie - Klub przyjaciół Myszki Miki. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się pod koniec lat 90. Szybko okazało się, że jej debiutancki album ...Baby One More Time to wielki hit. Promujące go piosenki Oops!... I Did It Again oraz (You Drive Me) Crazy długo nie schodziły z czołówek list przebojów na całym świecie.

Przez kilka lat gwiazda była niekwestionowaną księżniczką pop. Niestety sielanka skończyła się dość brutalnie. Gwiazda wzięła ślub, doczekała się dwójki dzieci oraz... załamania psychicznego. W gazetach drukowano zdjęcia Britney, która prowadziła auto z maleńkim dzieckiem na kolanach! Później było słynne golenie głowy...

Do akcji wkroczyła rodzina i gwiazdę ubezwłasnowolniono. Przez 13 lat o każdym szczególe jej życia decydował Jamie Spears. Pod koniec kurateli wokalistka wysyłała bardzo jasne sygnały, że ojciec niedobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Gdy sąd zakończył kuratelę, Britney Spears nie szczędziła rodzinie gorzkich słów.

Teraz odzyskała wolność i korzysta z niej po swojemu!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Pupa Britney Spears znów na Instagramie

Jeszcze przed oficjalnym zdjęciem kurateli Britney Spears zaczęła publikować w sieci swoje półnagie zdjęcia. Najwyraźniej na wolności bardzo się jej to spodobało. Może dosłownie zrzuciła z siebie niewolę?

Teraz ponownie pośladki Britney Spears trafiły do sieci. Gwiazda pokazała je ubrane w czerwone stringi. Bardzo odważne kadry!

Fotki skomentował przyszły mąż Britney Spears - Sam Asghari.

😡 #jealous

Myślicie, że Sam Asghari ma już dość rozbieranych sesji Britney Spears w sieci? Niedawno pieszczotliwie nazywał ją.. Buttney!

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?
NAJNOWSZE