Zac Efron

i

Autor: Invision/Invision/East News

Zac Efron ma dość Los Angeles! Planuje wyprowadzkę na inny kontynent!

2020-08-02 19:03

Los Angeles nie jest obojętne dla żadnej gwiazdy. Podczas gdy początkujący celebryci marzą o tym, by trafić do najsłynniejszego miasta Stanów Zjednoczonych, ci, którzy żyją na świeczniku od lat, daliby wiele, by cieszyć się anonimowością. Do tej drugiej grupy należy Zac Efron, który mimo młodego wieku ma już za sobą wiele lat pod ostrzałem paparazzich.

Zac Efron jak mało kto zna uroki i koszmary życia w Los Angeles. Młody gwiazdor zdobył sławę jeszcze jako nastolatek, kiedy to wystąpił w słynnym High School Musical. Od tamtego czasu aktor na stałe wpisał się na listę najsłynniejszych mieszkańców LA. Okazuje się, że powoli ma tego dosyć...

Los Angeles to miasto, które nigdy nie zasypia, a celebrytów można spotkać na każdym kroku. To też główne miejsce pracy paparazzich, którzy codziennie polują na ulubieńców fanów.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Elon Musk wyzywa Johnny'ego Deppa do walki w klatce. Dlaczego?

Zac Efron wyprowadza się z Los Angeles?

Okazuje się, że 32-letni Zac Efron ma już zdecydowanie dość życia na świeczniku. Jak podają zagraniczne media, aktor poważnie rozważa wyprowadzkę z ulubionego miasta celebrytów aż do... Australii!

Gwiazdor już kilka lat temu zakochał się w Byron Bay i to właśnie tam poszukuje dla siebie nowego gniazdka.

Zakochałem się w Australii i tutejszych fanach, ludziach, kulturze, plaży. I czuję, że to trochę moja zatoka.

- mówił aktor w 2017 roku przy okazji pracy nad sequelem Baywatch.

A co z premierami i eventami w LA, na których powinien pojawić się każdy szanujący się gwiazdor? Zac Efron ma już na to sposób - będzie uczestniczył w nich za pośrednictwem Zooma lub FaceTime. Bardzo praktyczne, zwłaszcza w czasach pandemii!

Wy też wymienilibyście Los Angeles na Byron Bay?