Rami Malek i Lucy Boynton planują dziecko! Para chce osiąść w Londynie

2020-08-02 17:00 KP
Rami Malek i Lucy Boynton
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Angaż do głównych ról w Bohemian Rhapsody na zawsze zmienił życie Rami Maleka i Lucy Boynton. Występ w produkcji przyniósł im międzynarodową sławę, status gwiazd kina i... wielką miłość. Rami i Lucy zapałali do siebie na planie prawdziwym uczuciem i dziś są gotowi na kolejne kroki w ich związku. Para przygotowuje się do założenia rodziny!

Gdy Rami Malek i Lucy Boynton pojawili się na planie Bohemian Rhapsody, nie mogli spodziewać się, że ta filmowa przygoda przyniesie im prawdziwą miłość. Aktorzy, którzy wcielili się w filmie w role Freddiego Mercury'ego i Mary Austin, zakochali się w sobie na planie i na pamiętnym rozdaniu Oscarów, na którym Rami Malek zdobył statuetkę, pojawili się już jako para.

Na co dzień Rami Malek i Lucy Boynton prowadzą spokojne życie z dala od zainteresowania mediów. Okazuje się, że para dojrzała do poważnej decyzji o kolejnym, życiowym kroku - założeniu rodziny! Media donoszą, że zakochani szukają idealnego domu dla swojej przyszłej rodziny.

Rami Malek i Lucy Boynton starają się o dziecko?

Rami Malek i Lucy Boynton spędzili ostatnie miesiące lockdownu w Londynie i to właśnie tam szukają teraz idealnego domu dla siebie. 39-letni gwiazdor podobno już od dłuższego czasu rozgląda się za nieruchomościami na północy stolicy.

Oglądali rezydencje w północnym Londynie. Planują osiedlić się i założyć tu rodzinę, ponieważ Rami nie ma teraz dużo prywatności, kiedy wyjeżdża do Los Angeles.

- czytamy w Mail on Sunday.

Rami Malek zakochał się w Londynie już w 2018 roku, kiedy regularnie odwiedzał tam swoją świeżo wtedy upieczoną dziewczynę.

NAJNOWSZE