Żabson robi sobie przerwę. Jest ciągle atakowany!

i

Autor: AKPA

Muzyka

Żabson robi sobie przerwę. Jest ciągle atakowany!

2023-05-07 14:01

Żabson zapowiedział swoim fanom, że postanowił zrobić sobie przerwę od show-biznesu. Znany raper czuje się nieco wypalony, a dodatkowo ciągle doświadcza dramatów i ataku ze strony internautów. Kiedy zamierza powrócić do nagrywania? Czy wciąż chce rozwijać się w muzyce? Mamy dla Was najważniejsze informacje!

Mateusz Zawistowski, znany szerszej publice jako Żabson, zdecydował się na podjęcie trudnego kroku w swojej karierze. Polski raper postanowił zrobić sobie przerwę. Przez lata czynnie działał w show-biznesie, co odbiło się nie tylko na jego psychice, ale również twórczości. Chłopak Lili Janowskiej przyznał swoim fanom, że regeneracja jest mu na ten moment naprawdę potrzebna. Zdradził, jakie są jego plany na najbliższe miesiące. Możecie być nimi mocno zaszokowani. Choć na jakiś czas sobie odpuści, potem ma zamiar powrócić z podwójną mocą. Wygląda na to, że jego wielbiciele zdecydowanie mają na co czekać!

ZOBACZ TAKŻE: Żabson w osobistym singlu „Tato”. Poznaj wrażliwe oblicze rapera

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Żabson - przerwa

Żabson zapowiedział swoim fanom, że na jakiś czas znika z internetu. Chce odpocząć od bycia osobą publiczną. Życia przepełnionego dramatami, atakami i opiniami internautów. Zdaje sobie sprawę z tego, że udało mu się zarobić swoje, dzięki czemu może sobie pozwolić na większy luz, bez presji i ciśnienia, aby wydawać kolejne kawałki. Mateusz Zawistowski już teraz zaczyna swój miesiąc offline.

ZOBACZ TAKŻE: Żabson odpowiedział Ostremu na krytykę. Potraktował go z góry

Żabson - nowy początek

Fani Żabsona mogą być zadowoleni. Raper planuje powrócić z nowymi, letnimi brzmieniami. Mają być doskonałe na wakacyjny czas. Po latach sukcesów na polskiej scenie, postanowił zacząć bawić się muzyką. Chce powrócić do początków, kiedy była ona bardziej hobby, niżeli zarobkiem. Trzeba przyznać, że to wszystko może zwiastować naprawdę potężne produkcje. W końcu, gdy w grę wchodzi pasja, powstają jedne z najlepszych projektów!

Z kim mógłbyś walczyć we freak fightach? Rozwiąż nasz quiz i poznaj swojego przeciwnika

Pytanie 1 z 9
Oglądasz walki na Fame MMA, High League i KSW?