Adam Ostrowski O.S.T.R. i Żabson

i

Autor: AKPA O.S.T.R. i Żabson nie dojdą do porozumienia?

Afera

Żabson odpowiedział Ostremu na krytykę. Potraktował go z góry

2023-04-14 14:01

Żabson i O.S.T.R. mają ze sobą na pieńku. Nie pałają do siebie sympatią i publicznie dają temu wyraz. Łódzki raper wyznał, dlaczego nie szanuje młodszego "kolegi" z branży, a ten dosadnie odniósł się do jego słów.

Legenda polskiego rapu - Adam Ostrowski, znany jako O.S.T.R. pojawił się niedawno w podcaście Żurnalisty. Dziennikarz zapytał go o relacje z Żabsonem. Muzyk bez skrupułów wyznał, że uważa go za złego, chamskiego człowieka, który nie jest nikim wyjątkowym, aby tak gwiazdorzyć.

Uważam, że jest złym człowiekiem. Paru moich znajomych spotkało z jego strony wyjątkowe chamstwo. Uważam, że nikt z nas nie ma prawa aż tak gwiazdorzyć - oznajmił Ostrowski.

Żabson odpowiada Ostremu!

Jeden z fanów, zapytał Żabsona co sądzi o wypowiedzi łódzkiego rapera. Młody muzyk stwierdził, że nie zamierza wdawać się w słowne potyczki z Ostrym i wypowiadać się szerzej na jego temat, ponieważ byłoby to promowaniem jego osoby.

Ludzie, którzy żeby znaleźć się w centrum uwagi, mówią o innych ludziach, mają problem ze znalezieniem się w centrum uwagi za pomocą swoich umiejętności, za pomocą talentów. Dlatego ja nie będę mówił o innych ludziach, którzy szukają jakby popularności, ponieważ to nie jest za darmo. Ja pieniądze za to biorę po prostu - powiedział Żabson.

Odbieracie to jako zarozumiałość, czy asertywność?

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie