Żabson, Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA Żabson i Julia Wieniawa we wspólnym tańcu

Żabson i Julia Wieniawa we wspólnym tańcu. Raper wie, jak wypromować nowy singiel

2023-03-09 10:39

Żabson i Julia Wieniawa zaskoczyli swoich fanów, pojawiając się razem na TikToku. Muzycy pokazali taniec, który został zaaranżowany na potrzeby promocji nowego kawałka rapera.

Żabson do swojego ostatniego projektu zaprosił wiele topowych gwiazd muzyki. W wydaniu "Ostatni Ziomal!" zamykającym trylogię rapera, usłyszymy m. in. Bedoesa, Kubana, Malika Montanę czy Okiego. Z Okim stworzył energetyczny numer "Hop", którego premiera była zapowiedziana na 9 marca 2023.

"Ostatni Ziomal" - trzeci, a zarazem ostatni z ziomalskiej trylogii album Żabsona. Podsumowuje on drogę, którą przeszedł artysta, nie tylko jako raper, ale także jako człowiek. Album, który nie pozostawi złudzeń i wyróżni się na tle tego co ostatnio słyszeliście. Niezwykle szczery, emocjonalny i mocny krążek, zamykający pewien etap kariery Ziomala - czytamy na "internaziomale.pl".

Julia Wieniawa wspiera Żabsona w promocji albumu

"Ostatni Ziomal!" będzie miał swoją premierę 31 marca 2023, a na płycie znajdzie się aż 17 utworów. Z myślą o promocji, raper nagrał z Julią Weniawą tiktoka, który cieszy się dużą popularnością w sieci. Para muzyków wykonuje prosty układ taneczny do utworu "Hop". Przy okazji, Żabson ogłosił konkurs, w którą wygraną jest VIP-owska wejściówka na koncert i backstage. Wystarczy nagrać swój taniec do skocznego kawałka, a najlepsze filmiki zostaną nagrodzone. Zobaczcie, jak do nowego numeru bawią się Wieniawa i Żabson.

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie