metamorfoza

Zabłysnął w "Szansie na sukces". Tak przez lata zmieniał się Ralph Kaminski

2024-06-07 13:08

Ralph Kaminski słynie ze swojej niebanalnej charyzmy i twórczości, która trafia do ogromnego grona odbiorców. Pierwsze kroki na "wielkiej" scenie zapewniła mu "Szansa na sukces". Ralph zmienił się nie do poznania. Jak wyglądał kiedyś, a jak wygląda dzisiaj? Co o nim wiemy?

Spis treści

 1. Ralph Kaminski - Wiek
 2. Ralph Kaminski - Zawód
 3. Ralph Kaminski - Rodzice i rodzeństwo
 4. Ralph Kaminski - "Szansa na sukces" i "X Factor"
 5. Ralph Kaminski - Kariera
 6. Ralph Kaminski - Instagram
 7. Ralph Kaminski - Choroba
 8. Ralph Kaminski - Albumy
 9. Ralph Kaminski - Utwory

Ralph Kamiski to jeden z najbardziej wyrazistych artystów tych czasów. Fani jego osoby i twórczości wiedzą, że showman potrafi zaskoczyć i nigdy nie wiadomo, czego się można spodziewać. Przez lata zmienił się nie do poznania. Choć nadal zaskakuje urodą chłopca, to tak naprawdę jest dojrzałym mężczyzną. To, jak się zmienił, jest niewiarygodne!

Ralph Kaminski - Wiek

Ralph Kaminski to tak naprawdę Rafał Stanisław Kamiński. Urodził się 8 listopada w 1990 roku w Jaśle.

Ralph Kaminski kiedyś. Tak wyglądał jako mały chłopiec!

Ralph Kaminski - Zawód

Ralph jest niezwykle charyzmatycznym artystą, piosenkarzem, autorem piosenek, dziennikarzem muzycznym, producentem muzycznym oraz multiinstrumentalistą. Muzykę którą wykonuje i przekazuje publiczności, to rytmy z pogranicza alternatywnego popu.

Ralph Kaminski zmienił fryzurę. Tak teraz wygląda. Julia Wieniawa zachwycona

Ralph Kaminski - Rodzice i rodzeństwo

Ralph wychowywał się w rodzinnym Jaśle. Jego mama jest nauczycielką, a ojciec opuścił ich, gdy Rafał był jeszcze dzieckiem. Rafał ma również młodszego o siedem lat brata. Jego kuzynem jest Michał Szpak.

Ralph Kaminski - "Szansa na sukces" i "X Factor"

Ralph wystąpił w popularnym show telewizyjnym w 2009 roku. Wykonał piosenkę "Objazdowe nieme kino" z repertuaru grupy Perfect. W 2012 roku wystąpił w "X Factorze". Wykonał wówczas piosenkę Norah Jones "Don't Know Why".

Ralph Kaminski - Kariera

Jego kariera poszybowała w 2016 roku. Wystąpił wówczas na koncercie "Scena alternatywna" na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W tym samym roku pojawił się również jego debiutancki album "Morze". W 2017 roku wystąpił na "Open'er Festival", a rok później na "Orange Warsaw Festival". 2019 rok stał u Rafała pod znakiem zwycięstwa na 40. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej. Wygraną przyniosła mu interpretacja "Witajcie w naszej bajce" z "Akademii Pana Kleksa". Jednymi z najpopularniejszych albumów Ralpha, są bez dwóch zdań: "Kora" i "Bal u Rafała".

Ralph Kamiński kończy karierę? Gwiazdor schodzi ze sceny

Ralph Kaminski - Instagram

Ralph Kamiński jest aktywny w social mediach. Na Instagramie można go znaleźć pod nazwą "ralphkaminski". Jego profil obserwuje ponad 220 tysięcy osób.

Ralph Kaminski - Choroba

W 2017 roku Ralph zachorował na depresję. O swojej drodze, do lepszego życia i zdrowia, opowiedział w utworze "Klub D" z płyty "Młodość". Deklaruje się jako wegetarianin.

Ralph Kaminski - Albumy

 • Morze (2016)
 • Młodość (2019)
 • Kora (2021)
 • Bal u Rafała (2022)

Ralph Kamiński zagrał w filmie. W kogo wcielił się popularny piosenkarz?

Ralph Kaminski - Utwory

Ralph ma na swoim koncie wiele popularnych utworów. Do największych przebojów należą: "Pies", "Planeta i ja", "Bal u Rafała", "Imperium", "Pięć minut łez", "Kosmiczne energie", "2009", "Lato bez ciebie" czy "Morze".

Tak kiedyś wyglądał Ralph Kamiński! Dziś jest królem metamorfoz!
Małgorzata Ostrowska - Sanah, Margaret nie mają z koncertów tego co ja. MELLINA - Meller