Gwiazdy

Z Rafałem Mroczkiem połączyło ją gorące uczucie! Jak dziś wygląda Aneta Piotrowska z "Tańca z gwiazdami? Zmieniła się nie do poznania!

2024-04-06 13:34

Aneta Piotrowska była jedną z najpopularniejszych tancerek pierwszych edycji "Tańca z gwiazdami". Raz udało jej się wygrać. W trzecim sezonie sięgnęła po Kryształową Kulę, Tańczyła wtedy z Rafałem Mroczkiem i dużo mówiono o ich romansie. Od tamtej pory minęło aż 18 lat! Jak wygląda teraz Aneta?

Pierwsze edycje "Tańca z gwiazdami" były prawdziwym fenomenem. Program gromadził przed telewizorami kilkumilionową widownię. Wiele osób wciąż doskonale pamięta trzeci sezon, który wygrał aktor znany z serialu "M jak miłość" - Rafał Mroczek. Partnerowała mu Aneta Piotrowska, która uważana była nie tylko za jedną z najbardziej uzdolnionych tancerek, ale także jedną z najpiękniejszych. Dodatkowo dużo mówiło się o jej bliskiej relacji z Mroczkiem. Media szybko zaczęły węszyć romans, co z czasem okazało się prawdą. Po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami" Rafał i Aneta byli ze sobą prawie rok. Teraz to jednak odległa przeszłość. W 2024 roku od tamtych wydarzeń minie 18 lat, a Piotrowska od dawna nie jest obecna w show-biznesie. Co się u niej dzieje? Jak teraz wygląda? Zmieniła się nie do poznania!

Jak dobrze znasz historię Tańca z gwiazdami? Quiz dla największych fanów kultowego show

Roksana Węgiel wygra Taniec z Gwiazdami? Pavlovic ma swoją faworytkę!

Aneta Piotrowska - co się u niej dzieje? Jak wygląda?

Kilka lat temu Aneta Piotrowska w rozmowie z Onetem zdradziła, że popularność źle na nią wpływa i chce odejść z show-biznesu. Tak też zrobiła. Zaczęła podróżować. Przez jakiś czas mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Z czasem zaczęła sobie układać życie u boku innego mężczyzny. Kiedy wróciła do Polski okazało się, że spodziewa się dziecka. Jej związek jednak nie przetrwał. Postanowiła zostać samotną matką. Aneta zakończyła już pracę jako tancerka turniejowa. Aktualnie prowadzi własne studio, gdzie łączy taniec z aerobikiem. Jej aktualne zdjęcia można znaleźć w zamieszczonej niżej galerii.