Jake Paul - walka bokserska

i

Autor: CHANDAN KHANNA/AFP/East News

Youtuber Jake Paul przez boks ma ZANIKI PAMIĘCI i problemy z mówieniem!

2021-12-19 18:01

Walki bokserskie youtubera nie wpływają dobrze na jego zdrowie! Jake Paul oficjalnie przyznał, że ma zaniki pamięci i problemy z wysławianiem się! To najprawdopodobniej efekty ciosów otrzymanych w ringu. Czy Jake zawiesi karierę bokserską?

18 grudnia Jake Paul zaskoczył kolejną świetną walką bokserską. Youtuber niespodziewanie ZNOKAUTOWAŁ rywala! Jake Paul posłał na deski legendę UFC, Tyrona Woodleya. Nokaut nastąpił w 6. rundzie sobotniej walki. 

Jake Paul i jego brat Logan Paul to dwójka najpopularniejszych youtuberów świata, a od niedawna także gwiazdy ringu. Kiedy bracia po raz pierwszy ogłaszali, że chcą walczyć z wielkimi gwiazdami boksu i MMA, wszyscy stukali się w głowy, wróżąc obu youtuberom szybkie nokauty i koniec marzeń o boksie. Dzieje się jednak dokładnie odwrotnie!

Ale niestety kariera bokserska odbija się na zdrowiu Jake'a Paula. Youtuber przyznaje, że już teraz odczuwa skutki ciosów przyjętych od rywali.

Jake Paul

i

Autor: CHANDAN KHANNA/AFP/East News

Jake Paul rzuci boks?

24-letni youtuber przyznał, że cierpi na zaniki pamięci i zaburzenia mowy! Youtuber wyznał to tuż przed walką z byłym mistrzem UFC. Krótko przed pojedynkiem z Tyronem Woodleym gwiazdor internetu opowiedział w programie "In Depth With Graham Besinger" o problemach ze zdrowiem, jakich nabawił się przez walki bokserskie.

Zauważyłem to podczas rozmów z moją dziewczyną albo przyjaciółmi. Nie mogę sobie przypomnieć czegoś, co powinienem świetnie pamiętać, bo przydarzyło się kilka dni temu. 

Czasami kiedy mówię mieszają mi się wyrazy. Nigdy wcześniej tak nie miałem

- wyznał Jake Paul.

Youtuber zdradził, że te problemy zaczęły się jeszcze kiedy uprawiał futbol, ale pogłębiły się, kiedy zajął się boksem. Jake przyznaje, że mocno boi się, czy w przyszłości kłopoty z pamięcią i mową jeszcze mocniej się nie pogłębią.

Jak myślicie, powinien natychmiast przerwać zabawę w boks?

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE