Young Leosia

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@youngleosia Young Leosia zawalczy w oktagonie? Odpowiedziała

Gwiazdy rapu

Young Leosia mówi o walce w oktagonie. Padła jasna deklaracja

2024-01-27 9:06

Young Leosia, utalentowana artystka i osobowość mediów społecznościowych, znana ze swojego charakterystycznego stylu, zaskoczyła fanów jasną deklaracją dotyczącą walki w oktagonie. Jej chłopak, Kacper Błoński, aktywnie uczestniczy w freakowych pojedynkach MMA, więc czy Leosia również jest przekonana do tego typu aktywności? Znamy odpowiedź!

Young Leosia zdobyła popularność w maju 2020 roku, kiedy wzięła udział w Hot16Challenge2, podbijając serca fanów swoją niepowtarzalną nawijką, a po sukcesie singla "Wyspy" jej kariera nabrała tempa. Utwory takie jak "Szklanki", "Hulanki" czy "Jungle Girl" zdobyły uznanie słuchaczy. Ostatnio jednak nie muzyka, ale związek z muzykiem i zawodnikiem MMA, Kacprem Błońskim, stał się tematem numer jeden. To również skłoniło fanów do zadania jej kluczowego pytania - czy zamierza pójść w ślady ukochanego i podjąć rękawicę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Young Leosia zaskoczyła naturalnym kolorem włosów. Jest nie do poznania!

SBM FFestival 2023 - Young Leosia

Young Leosia jest zainteresowana walką w oktagonie?!

Po ogłoszeniu związku z Kacprem, fani zaczęli dociekać, czy Leosia również zamierza spróbować swoich sił w oktagonie. Odpowiedź była jednoznaczna i stanowcza – Nie mam problemu z tym, że Kacperek walczy, ale sama bym nie chciała. Nigdy w życiu nie podniosłabym na nikogo ręki i tak zostanie do końca mojego życia – zadeklarowała artystka.

Young Leosia na Instagramie

i

Autor: Screen/Instagram/@youngleosia Young Leosia deklaruje, że nigdy nie zawalczy w oktagonie

Leosia konsekwentnie trzyma się swojego zdania, nie ulegając presji otoczenia, choć z pewnością wiele osób chciałby zobaczyć gwiazdę rapu we freakowych walkach. Należy jednak docenić jej szczerość i dojrzałe podejście. W oktagonie bywa ekstremalnie i to zdecydowanie nie jest aktywność dla każdego.