Young Leosia

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Young Leosia przygotowuje się trasy koncertowej

Young Leosia chce zabłysnąć przed fanami. Pokazała swoje mordercze przygotowania do koncertów

2022-06-21 11:10

Young Leosia zapowiedziała nową trasę koncertową, na której pojawi się sześć miast miast. Pierwszy koncert już 1 lipca, w związku z czym piosenkarka zabrała się za ciężką pracę, a wideo zamieściła w social mediach obiecując fanom spektakularne efekty.

Na koncerty Young Leosi przychodzą tysiące fanów, aby posłuchać różowowłosej idolki, twórczyni takich hitów jak "Szklanki", "Boję się kochać" czy "Rok Tygrysa". Młoda artystka zapowiedziała właśnie nową trasę koncertową, na której pojawi się sześć miast, jednak na razie ujawniła tylko cztery z nich.

Young Leosię będzie można w tym roku zobaczyć:

  • 1 lipca 2022 - Open'er Festival w Gdynii
  • 9 lipca 2022 - Rap Stacja Festiwal w Sławnie
  • 15 lipca 2022 - Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku
  • 31 lipca 2022 - TBA
  • 11 sierpnia - Fest Festiwal w Chorzowie
  • 20 sierpnia - TBA

Young Leosia pręży muskuły w sali treningowej

Young Leosia od początku swojej kariery pokazuje się jako kolorowy ptak polskiej sceny. Różowe włosy od początku stanowiły jej znak rozpoznawczy. To jednak nic. Kilka miesięcy temu zdecydowała się na operację plastyczną. Powiększyła piersi, a zdjęciami z sali operacyjnej podzieliła się z internautami zamieszczając kadry na InstaStory.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Young Leosia zarobi jeszcze więcej! Czy ludzie będą to kupowali?

Sara Sudoł, bo tak brzmi jej imię i nazwisko, zachwyca również zadbanym, szczupłym ciałem, co można zauważyć na zdjęciach, które pokazała z ostatniej wyprawy na Karaiby. Przed zapowiedzianą trasą koncertową postanowiła popracować nad muskulaturą. W relacji opublikowała wideo, na którym widać jak podnosi ciężary, których nie powstydziłby się niejeden kulturysta. Piosenkarka dodała również wpis, w którym zapowiada spektakularne efekt ciężkiego treningu.

Już niedługo zobaczycie na koncertach efekty tego zapie*dolu - czytamy na InstaStory.

Doświadczeni muzycy wiedzą, że dobra kondycja podczas grania trasy koncertowej jest niezbędna. Aktywność sceniczna niekiedy wymaga wielkiego wysiłku i sprawności fizycznej, o czym najwyraźniej przekonała się już młoda artystka grając bardzo energetyczne koncerty.

Sonda
Wybierasz się w w roku 2022 na koncert Young Leosi?
Young Leosia

i

Autor: Screnn/Instagram/@youngleosia Young Leosia ostro trenuje na siłowni. Piosenkarka przygotowuje się do trasy koncertowej
Wybierasz się w w roku 2022 na koncert Young Leosi?