You Can Dance będzie w TVP! Znany format wraca do Polski! [CASTINGI, SZCZEGÓŁY]

2021-05-16 13:00 RD
You Can Dance - Nowa Generacja
Autor: mat.pras. You Can Dance - Nowa Generacja

Taneczny program You Can Dance wraca do Polski. Jednak będzie można go oglądać nie jak do tej pory w telewizji TVN, a w TVP. Zmieniają się także zasady show. Kto będzie mógł wziąć udział w programie? Gdzie i kiedy odbędą się castingi? Zdradzamy wszystkie szczegóły. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

You Can Dance to hitowy program taneczny. W Polsce do tej pory odbyło się 9 edycji. Można było oglądać je na antenie telewizji TVN. W show brali udział dorośli tancerze, którzy chcieli osiągnąć ogromny sukces. Części z nich nawet się to udało i do dzisiaj pracują chociażby przy produkcji programów rozrywkowych jako choreografowie. Podczas finału programu Dance Dance Dance dowiedzieliśmy się, że You Can Dance WRACA, ale do TVP, a nie do TVN. Zmienią się również zasady show. 

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

W "You Can Dance - Nowa Generacja" będą mogły wziąć dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Telewizja Polska informuje, że do wygrania będzie 100 tysięcy złotych. Są już również informacje o castingach. 

Każdy z castingów trwa dwa dni (dzień pierwszy – precasting, dzień drugi – casting jurorski). Pierwszego dnia odbywa się rejestracja kandydatów i precasting. Osoby, które przejdą precasting będą miały możliwość zaprezentowania się przed Jury następnego dnia.

Podczas precastingu kandydaci mogą zostać poproszeni o improwizację taneczną do muzyki, którą przygotował organizator. Mogą również zostać poproszeni o zaprezentowanie trwającej do 60 sekund choreografii do przyniesionego przez siebie podkładu muzycznego.

Podczas castingu przed jurorami wybrani kandydaci wykonują własną choreografię, trwającą nie dłużej niż minutę, do przyniesionej przez siebie muzyki. Podkład należy dostarczyć na płycie CD lub na USB. Trzeba mieć też przygotowany tytuł oraz wykonawcę utworu.

You Can Dance 2021: Castingi [SZCZEGÓŁY]

  • 9 czerwca - SZCZECIN, Teatr Lalek Pleciuga, pl. Teatralny 1
  • 12 czerwca - GDAŃSK, Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Wojciecha Bogusławskiego 1
  • 17 czerwca - KATOWICE, Teatr Śląski, Rynek 10
  • 20 czerwca - WROCŁAW, Opera Wrocławska, ul. Świdnicka 35
  • 23 czerwca - LUBLIN, Centrum Spotkania Kultur, pl. Teatralny 1
  • 29 czerwca - WARSZAWA, Teatr Polski, ul. K. Karasia 2
NAJNOWSZE