YOU CAN DANCE 7, odc. 12: Ania & Brian byli genialni!

2012-05-24 1:18

Kręci się YOU CAN DANCE 7, odc. 12. W rywalizacji pozostało sześcioro uczestników: Magda Zwierzyńska, Aśka Zwierzyńska, Ania Matlewska, Igor Leonik, Bartek Wilniewicz i Brian Poniatowski. Czworo z nich przejdzie do finału. 

Kręci się YOU CAN DANCE 7, odc. 12. W rywalizacji pozostało sześcioro uczestników: Magda Zwierzyńska, Aśka Zwierzyńska, Ania Matlewska, Igor Leonik, Bartek Wilniewicz i Brian Poniatowski. Czworo z nich przejdzie do finału. O przyszłości uczestników decydują już jedynie widzowie - jurorzy nie mają wpływu na to, kto pojawi się w finale.

Na pierwszy ogień poszli Barek i Asia. Ich występ został dobrze oceniony przez jurorów. Agustin był pod wrażeniem postępów Bartka.

-"Mi się bardzo podobała ta prezentacja i ja nie wierzę Bartek, że Ty to tak zatańczyłeś. Ogromny szacunek dla tego, co robisz w tym programie." - powiedział juror.

Michał Piróg dokręcił lekką śrubę tancerzowi:

-"Wypadasz trochę blado. To, że Ty się starasz, to widać, ja to widzę. Ale dopiero, kiedy będziesz tańczyć bardzo dobrze, będziesz mógł popracować nad kreacją" - ocenił występ Bartka Piróg.

Do występu Asi nikt nie miał uwag - jurorzy jednogłośnie orzekli, że dziewczyna w tej choreografii była zjawiskowa. Gratulujemy! Jako drudzy na parkiecie pojawili się Ania i Brian. Oni też dali radę!

-Agustin: "Chodzi o to, żeby był dobry obrazek. A ten obrazek był bardzo dobry. Była siła, był dobry synchron. Bian nie widzieliśmy Cię jeszcze tak mocnego. (...) Ania też stanęła na wysokości".
-Kinga: "To co Wy pokazujecie, to jest na takim poziomie. (...) Jesteście genialni".
-Michał: "Bardzo dobry występ".

A co o występie Magdy i Igora powiedzieli jurorzy?

Kinga: "Te detale, detaliki. Igor, ten język na końcu... (...) Udowodniłaś Magda, że wszystko jest możliwe".
Agustin: "To jest siła tego programu, że każdy tancerz musi się zmierzyć z inną choreografią i sobie z nią poradzić. Wam się udało. (...) Igor, wyrastasz na faworyta tej edycji"!
Michał: "Kurde, jak dobrze to zatańczyliście"!

A Wam, który występ podobał się najbardziej?