Agata Rubik, Piotr Rubik

i

Autor: AKPA Piotr Rubik z rodziną

Gwiazdy

Wyszło na jaw, dlaczego Rubikowie uciekli do USA. Piotr buduje imperium muzyczne

2024-02-28 10:42

Piotr Rubik i jego żona Agata kilka miesięcy temu wyznali, że planują przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych. Wiadomo było, że powodem są sprawy zawodowe kompozytora. Teraz jednak, wyszło na jaw, co dokładnie będzie robił za oceanem.

Piotr i Agata Rubikowie od 2008 roku tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Doczekali się dwóch córek - Heleny (ur. 20 maja 2009) i Alicji (ur. 25 maja 2013). Piotr jest znanym kompozytorem, znanym m. in. z numeru "Psalm dla ciebie", natomiast Agata to II Wicemiss Polski z 2005 roku i influencerka. Nawiązuje współprace reklamowe ze znanymi markami i w ten sposób dorabia do domowego budżetu. Z social mediów korzysta również o to, aby być w stałym kontakcie ze swoimi followersami. Niedawno zapowiedziała, że w ich życiu nadchodzą wielkie zmiany, a mianowicie przeprowadzka do Stanów Zjednoczonych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agata Rubik była u wróżki. Usłyszała złe wieści

Rusza Eska Summer City. Przystanek pierwszy – Plaża Miejska w Olsztynie

Dlaczego Rubikowie przeprowadzają się do USA - zagadka rozwiązana!

Od kiedy Agata Rubik oznajmiła, że przeprowadza się z rodziną do USA, od początku było wiadomo, że jest to związane z życiem zawodowym kompozytora. Jednak ta informacja była zbyt enigmatyczna, aby mogła usatysfakcjonować ich fanów, dlatego też jeden z tabloidów postanowił dowiedzieć się więcej na ten temat.

Co się okazało? Otóż Piotr Rubik pełen ambicji i wiary we własne możliwości zdecydował się na muzyczny podbój Ameryki. Jak podaje serwis ShowNews.pl, kompozytor założył już firmę o nazwie Rubik Art and Bussines, która została zarejestrowana w Miami. Artysta pod tym szyldem będzie nagrywał muzykę studyjną i zakładał muzyczne przedszkola. Co więcej, biorąc pod uwagę, że Rubik ma na utrzymaniu niepracującą żonę oraz dwoje dzieci, będzie mógł liczyć na spore ulgi podatkowe. Od Agaty, liczymy na ciekawy content prosto ze słonecznej Kalifornii.