Doda

i

Autor: AKPA

Wylądowała w łóżku z kobietą i zagrała koncert. Doda w Love Island idzie na całość!

2023-03-14 9:42

Tak jak zapowiadała, tak zrobiła. Doda zawitała na wyspę miłości, by zaprowadzić porządek w życiu uczestników randkowego reality-show. Gwiazda rozpoczęła swoją obecność w programie od mocnego uderzenia, udając się do kryjówki z samą Karoliną Gilon. To jednak nie wszystko. Na wyspiątka czeka prywatny koncert wokalistki.

Doda w Love Island to coś, na co fani piosenkarki czekali od dawna. Nie jest przecież tajemnicą, że artystka jest wielką fanką znanego na całym świecie formatu, w którym atrakcyjni single i atrakcyjne singielki poszukują swojej drugiej połówki. W chwili, gdy Doda sama stała się twarzą Polsatu, kwestią czasu wydawało się zaproszenie jej na wyspę miłości. W zagranicznych edycjach Love Island występy gwiazd muzyki są już właściwie standardem. Uczestników brytyjskiej wersji reality-show zaskoczyła m.in. Mabel od hitu Don't Call Me Up. Doda rozpoczęła wizytę od mocnego uderzenia. W sieci pojawiło się bowiem jej nagranie z kryjówki, gdzie leżała w łóżku z prowadzącą show Karoliną Gilon. To jednak nie koniec! Przed widzami jeszcze więcej niespodzianek - m.in. koncert. Fani programu mają jednak nadzieję, że wokalistka nie pojawiła się w Hiszpanii tylko po to, by promować swój album, ale również zaprowadzić tam porządek. Przecież za pośrednictwem mediów społecznościowych artystka mocno skrytykowała zachowanie Adama i Alicji.

Doda w Love Island! Poleciała tam, by zrobić porządek z dziewczynami?!

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Doda w Love Island

Pojawienie się Dody na wyspie miłości wywołało poruszenie wśród domowników. Chyba nikt nie spodziewał się wizyty takiej gwiazdy! Jak dowiadujemy się z zapowiedzi wtorkowego odcinka, Doda zaśpiewa dla uczestników show swój hit Melodia ta. Fani mają jednak nadzieję, że to nie koniec jej aktywności na wyspie.

Królowa to miała tam zrobić porządek…

Doda, ja mam nadzieję, że Ty dotrzymasz słowa jakie napisałaś w komentarzu, w końcu po to tam poleciałaś, prawda? 😅

Oby nie było tylko tak, że zagra koncert, podpisze płyty i papa... 😢

Mam nadzieję, że dadzą jej szansę porozmawiać z uczestnikami i powie kilka słów Julii i Alicji 🔥 - piszą w komentarzach.

Myślicie, że Doda namiesza w życiu mieszkańców willi?

Sonda
Czy Doda zaprowadzi porządek na Love Island?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE