Angelika Kałużna, Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska

i

Autor: AKPA Angelika Kałużna spodziewa się pierwszego dziecka

Farma 3

Wygrała "Farmę" i pokazała ciążowe krągłości. Angelika Kałużna zdradziła płeć dziecka

2024-03-03 12:04

Dobiegła końca 3. edycja "Farmy". Po dwóch miesiącach rywalizacji zwyciężczynią, po raz pierwszy, okazała się kobieta. 25-letnia Angelika Kałużna, która otrzymała tytuł „Super-Farmerki” i wygrała 100 tys. złotych. Ale dla widzów prawdziwą niespodzianką jest jej ciąża. Angelika zaprezentowała zaokrąglony brzuszek.

"Farma" to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu, który od pierwszej edycji elektryzuje widzów. W reality-show rywalizuje ze sobą kilkanaście osób, które całkowicie muszą zmienić swój tryb życia. Zostają wyrwani ze swoich wygodnych domów, aby zamieszkać na gospodarstwie i poradzić sobie z farmerskimi obowiązkami - bez internetu, prądu i bieżącej wody. Po wielu trudach i pojedynkach zostaje wyłoniony zwycięzca. Za nami 3. sezon programu, który po raz pierwszy wygrała kobieta. Angelika Kałużna otrzymała tytuł „Super-Farmerki” i wygrała 100 tys. złotych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Farma 4 - czy będzie? Kiedy emisja kolejnego sezonu?

Piotr Żyła rajdowcem | PORANEK Eska

Angelika Kałużna jest w ciąży

Angelika Kałużna może być dumna ze swojego zwycięstwa w "Farmie". Angelika była faworytką programu, więc widzowie mogli się spodziewać, że 25-latka wygra program. Tajemnicą jednak pozostawało to, że uczestniczka jest w ciąży.

Pierwszy raz w historii Farmy, program wygrała kobieta. @angelika_kaluzna jeszcze raz gratulujemy. Zarówno wygranej, jak i pięknej przygody którą przed Tobą. Wszystkiego co najlepsze Super Farmerko - czytamy na oficjalnym profilu "Farmy" na Instagramie.

Angelika Kałużna będzie miała córkę

Angelika Kałużna nie mogła się doczekać, kiedy będzie mogła wyznać publicznie, że spodziewa się dziecka. Zrobiła to w sobotę 2 marca 2024 za pośrednictwem swojego Instagrama. Pokazała zdjęcia z sesji zdjęciowej, na której możemy zobaczyć ją i jej partnera. Dodała również poruszający wpis, w którym mówi o tym, że największą nagrodą dla niej jest ciąża. Powiedziała również, że na świat przyjdzie dziewczynka, jednak na razie nie chce zdradzać jej imienia.

Już oficjalnie mogę się kochani nareszcie z Wami podzielić nowiną, jaką jest ciąża. Ilonka zdradziła na scenie i moja buzia pyzata. Jest mnie już trochę więcej bo o 10 kg. Nie chciałam zdradzać tego, dopiero po programie, ale dowiedzieliście się ze sceny. Kochani ja dostałam od życia więcej niż oczekiwałam. Zawsze chciałam mieć cudownego faceta i myślałam że takich nie ma, a jednak. Bartek to cudowny człowiek który dał mi córkę. Nie mogę się doczekać, aż będę mogła wziąć ją na rączki, pocałować. Jestem tak szczęśliwa że brak mi słów żeby to opisać. Bóg dał mi coś o czym zawsze marzyłam, CÓRKĘ i to jest NAJPIĘKNIEJSZA wygrana w moim życiu. Teraz moje życie będzie jeszcze piękniejsze, kiedy będę mogła czytać bajki swojemu dziecku i opowiadać o FARMIE chociażby- jedna z lepszych przygód. Jestem CHOLERNIE szczęśliwa! Nie zdradzam jeszcze jak bym chciała dać malutkiej na imię. Podzielę się tym z Wami, jak tylko wezmę ją na rączki. Zawsze chciałam mieć dziecko w wieku 26 lat i moje marzenie kolejne się spełniło. Teraz przygotowuje się do bycia mamą, zrobię wszystko żeby malutka była ze mnie dumna i żeby miała najlepszą mamę pod słońcem. Odliczam dni, żeby zobaczyć swoje malutkie Maleństwo - czytamy na Instagramie Angeliki.

Kim jest Angelika Kałużna z "Farmy"?

Angelika pochodzi z Łodzi. Na co dzień pracuje jako team leaderka w jednej z sieci odzieżowych. Laureatka "Farmy" marzy, aby ukończyć studia na kierunku administracja. Przyszła mama działa również w branży beauty, a na swoim Instagramie oferuje usługi opalania natryskowego. Jej pasją jest muzyka. Od czasu do czasu występuje na ceremoniach ślubnych.

Listen on Spreaker.