Wujek Hailey Baldwin aresztowany! Alec Baldwin pobił się o miejsce parkingowe

2018-11-02 22:22
Hailey Baldwin i Alec Baldwin
Autor: Instagram/East News

Zawsze kulturalnemu Alecowi Baldwinowi puściły nerwy. Wujek Hailey Baldwin pobił się z innym mężczyzną o... miejsce parkingowe! Bójka była na tyle poważna, że aktor trafił do aresztu.

Każdy kierowca doskonale zna to uczucie stresu, gdy musi pilnie zostawić samochód na parkingu, a wolnych miejsc - ani śladu. Wszystko wskazuje na to, że w podobnej sytuacji znalazł się wujek Hailey Baldwin. 60-letni Alec Baldwin zdenerwował się do tego stopnia, że pobił się na parkingu z innym mężczyzną!

Amerykańskie media donoszą, że Alec Baldwin został aresztowany. Krewny żony Justina Biebera tafił do aresztu po tym, jak wdał się w bójkę z 49-letnim mężczyzną na parkingu na skrzyżowaniu 10th Street i Fifth Avenue w Greenwich Village w Nowym Jorku. Aktor mieszka w pobliżu. To dokładnie to miejsce:

Alec Baldwin walczył o miejsce parkingowe

Jak donoszą świadkowe, na miejsce, którego dla Aleca Baldwina pilnował pewien mężczyzna, wjechał bez pytania inny kierowca. Wtedy zaczęła się kłótnia. Zdenerwowany Alec Baldwin krzyknął do niego "Co ty robisz?!" Gdy usłyszał jednak w odpowiedzi słowo "spi***laj", puściły mu nerwy. Wujek Hailey Baldwin popchnął mężczyznę i uderzył go w twarz. Na miejsce została wezwana policja.

Kierowca, który wepchnął się na miejsce Aleca Baldwina, trafił do szpitala, a aktor - do aresztu. Stan przeciwnika gwiazdora w walce o miejsce parkingowe jest dobry. Alec Baldwin usłyszał zarzuty napaści.

Dziwicie mu się? :)

>> Justin Bieber znów rozpłakał się przy Hailey Baldwin! Zaczął nagle łkać w barze

Alec Baldwin
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News
NAJNOWSZE