Britney Spears

i

Autor: White Label/East News

GWIAZDY

Wpadka Britney Spears. Nie chciała opublikować tych zdjęć!

2023-06-02 15:09

Britney Spears słynie w ostatnim czasie z publikowania dziwnych postów w mediach społecznościowych. Zwolennicy teorii spiskowych próbują odczytać ich ukryte znaczenia, a piosenkarka nie ucina spekulacji, tylko dalej robi swoje. Tym razem gwiazda popu ewidentnie zaliczyła wpadkę, udowadniając, iż zdarza jej się przeglądać publikacje na swój temat.

Britney Spears zaliczyła wpadkę? Wygląda na to, że tak! Po odzyskaniu wolności gwiazda popu komunikuje się z wielbicielami jedynie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Artystka nie udziela wywiadów, ani nie pojawia się na imprezach branżowych, bo jak twierdzi, nie czuje się jeszcze na to gotowa. Nie wiadomo, czy Spears kiedykolwiek zdecyduje się na powrót na scenę. Lata spędzone pod kuratelą własnego ojca, który traktował ją jak maszynkę do zarabiania pieniędzy, mocno odbiły się na jej zdrowiu psychicznym. I choć od uwolnienia Britney minął już ponad rok, w sieci nie brakuje teorii spiskowych, jakoby księżniczka popu wciąż nie stanowiła sama o sobie, a nawet... nie żyła. Artystka zdaje się tym jednak nie przejmować, komentując jedynie afery, które odbijają się najszerszym echem. Kilka dni temu piosenkarka przypadkowo dała do zrozumienia, że zdarza jej się przeglądać publikacje na swój temat. Na Twitterze Brit pojawił się screenshot z jej telefonu. Uwagę zwróciły jednak zdjęcia ikony popu z niemowlęciem.

Britney Spears pląsa po salonie w kusych majteczkach. Nie pozostawiła wiele dla wyobraźni

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Wpadka Britney Spears

Opublikowanie screena, na którym widoczne są znajdujące się w galerii zdjęcia, to chyba lęk każdego z nas. Wpadkę zaliczyła śledzona przez miliony użytkowników na całym świecie Britney Spears. Księżniczka popu przypadkowo opublikowała na Twitterze zrzut ekranu poświęconych jej publikacji. To jednak nie wszystko! Gdy się przyjrzycie, zobaczycie niepublikowane wcześniej zdjęcia artystki z tajemniczym niemowlęciem. Wpis szybko zniknął z profilu gwiazdy.