WOŚP 2021: Małgorzata Rozenek-Majdan wystawiła na licytację wspólną sesję zdjęciową

2021-01-16 9:38 kp
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie różnił się od wszystkich poprzednich. Z powodu pandemii nie możemy liczyć na koncerty i spotkania z innymi. Jedno się jednak nie zmienia - chęć pomocy! Jak co roku, i tym razem gwiazdy biorą udział w licytacjach, by wesprzeć WOŚP. Małgorzata Rozenek-Majdan również wystawiła coś na aukcję.

Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan mogą w wyjątkowy sposób wesprzeć tym razem Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z okazji 29. finału WOŚP gwiazda po raz kolejny bierze udział w aukcjach, z których dochód zasili konto fundacji Jurka Owsiaka. Tym razem proponuje coś wyjątkowego - wspólny dzień i sesję beauty!

Największe polskie gwiazdy co roku wystawiają na aukcje ważne dla nich przedmioty lub proponują wspólne rozrywki. Licytacje celebrytów cieszą się ogromną popularnością i kończą zlicytowane za naprawdę pokaźne kwoty. Nic więc dziwnego, że znani i lubiani już wiele tygodni przed finałem WOŚP zaczynają zastanawiać się, co wystawią na aukcję tym razem.

ESKA XD #014

Małgorzata Rozenek-Majdan na WOŚP 2021

Na WOŚP 2021 Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła wystawić spotkanie ze sobą i zespołem, który na co dzień dba o jej urodę. Na zakończenie dnia z Małgosią, gwiazda proponuje zwycięzcy licytacji wspólną sesję zdjęciową z jej ulubionym, profesjonalnym fotografem!

w tym roku wychodząc na przeciw Waszym prośbom zapraszam do spędzenia dnia ze mną i moim beauty teamem🙂@beatamilczarekmakeup zajmie się pięknym make up'em 💄, @sylwia.habdas zadba o perfekcyjną fryzurę 💆‍♀️, @panmarczewski_ wyczaruje super stylizacje 👗, a finałem naszego spotkania będzie sesja zdjęciowa z moim ulubionym fotografem. Kim? To ujawnię już wkrótce 😎 Często pytacie mnie o to, co dzieje się podczas sesji zdjęciowej, więc zwycięzca licytacji będzie mieć szansę zobaczenia mojej pracy od kulis 📸

- napisała Małgorzata Rozenek-Majdan, zachęcając na Instagramie do wzięcia udziału w licytacji.

Sama Małgorzata Rozenek-Majdan już od lat aktywnie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas zeszłorocznego finału WOŚP gwiazda w towarzystwie Radosława Majdana i swoich synów pojawiła się w sztabie w Warszawie, gdzie dopingowała Jurka Owsiaka i jego fundację. Para wzbudziła wyjątkowo ciepłe emocje, zwłaszcza, że u Małgosi można było już wtedy zobaczyć coraz większy, ciążowy brzuszek.

Chcielibyście spotkać się z nią na żywo?

NAJNOWSZE