WOŚP 2021: Robert Lewandowski wystawia koszulkę UEFA, a Anna - obóz! Licytacja trwa

2021-01-08 8:14 kp
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2021 będzie różnił się od wszystkich poprzednich. Z powodu obostrzeń wydarzenie zostało przeniesione na 31 stycznia, ale i tak nie ma co liczyć na tak radosne święto, jakim jest co roku. Z powodu pandemii koronawirusa finał WOŚP 2021 będzie wyglądał inaczej. Nie zmieni się jedno - chęć pomagania! Aukcje Anny i Roberta Lewandowskich na WOŚP 2021 trwają!

Robert i Anna Lewandowscy już od lat z przyjemnością angażują się w kolejne finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Para, która na co dzień nie obnosi się ze swoimi działaniami charytatywnymi, za każdym razem przekazuje na rzecz fundacji Jurka Owsiaka coś wyjątkowego. Co przekazali na licytację tym razem? Fani będą usatysfakcjonowani!

Licytacje gwiazd co roku osiągają podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zawrotne sumy. Te najlepsze propozycje znajdują nabywców za kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych! Czy i tym razem zostanie pobity rekord? Licytacje Roberta i Anny Lewandowskich wyglądają bardzo obiecująco.

ESKA XD #013

Aukcje WOŚP 2021 - Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Podczas dwóch ubiegłych finałów WOŚP Robert Lewandowski przekazywał możliwość spotkania z nim w Monachium i wspólny lunch. Za każdym razem aukcja kończyła się na oszałamiających kwotach - 150 tysięcy i 93 tysięcy złotych. W 2021 roku zorganizowanie spotkania z gwiazdorem może być trudne z powodu pandemii, zatem Robert postawił na coś innego.

Na aukcję WOŚP 2021 Robert Lewandowski przekazał swoją koszulkę, w której z drużyną Bayern Monachium zwyciężył w Finale Ligii Mistrzów UEFA 2020. Koszulka oczywiście zawiera autograf piłkarza. Obecnie aukcja osiągnęła ponad 6 tysięcy złotych, jednak największe emocje i największe kwoty pojawią się oczywiście bliżej finału.

Aukcja Anny Lewandowskiej na WOŚP 2021 to zaproszenie na jej tygodniowym obóz sportowy Camp by Ann, który odbędzie się w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo Stara Wieś".

Zrobię wszystko, co w mojej mocy by w tym roku udało się zorganizować bezpieczny CAMP w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo Stara Wieś", żebyśmy w końcu mogli się spotkać! Zwycięzca licytacji będzie mógł skorzystać z zaproszenia dla jednej osoby w wybranym przez siebie terminie.

Od wielu lat wspieram WOŚP całym sercem! Wierzę, że to jedna z tych akcji, która nas łączy, w której WSZYSCY gramy do jednej bramki! ❤

- napisała Anna na Instagramie.

Warto przypomnieć, że w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zbiera pieniądze na rzecz laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

NAJNOWSZE