Woody Allen

i

Autor: AP/Associated Press/East News

Woody Allen odpiera zarzuty! Dokument "Allen v. Farrow" to same kłamstwa?

2021-02-22 23:02

Swoją premierę miał dziś dokument "Allen v. Farrow". Produkcja zdążyła już narobić zamieszania. Przedstawia historię jednego z najgłośniejszych skandali w Hollywood. Woody Allen został oskarżony o molestowanie 7-letniej wówczas córki Mii Farrow. Po premierze reżyser wydał oświadczenie.

Dokument Allen v. Farrow przenosi nas do lat 90. Wówczas wybuchł jeden z najgłośniejszych skandali w Hollywood. Mia Farrow oskarżyła Woody'ego Allena o molestowanie 7-letniej wówczas córki. Podczas procesu o opiekę nad dziećmi sąd uznał, że nie ma dowodów, na to, że reżyser molestował Dylan Farrow.

Sam Woody Allen przekonywał, że oskarżenia są fałszywe. Przekonywał, że Mia Farrow wymyśliła je w zemście, bo reżyser związał się z jej adoptowaną córką.

Teraz głośna sprawa wróciła za sprawą dokumentu Allen v. Farrow.

Woody Allen krytykuje dokument Allen v. Farrow

Dziś miała miejsce premiera pierwszego odcinka Allen v. Farrow. Tam Dylan Farrow szczegółowo opowiada o zarzutach. Po raz pierwszy widzimy nagranie, na którym 7-letnia dziewczynka opisuje, jak reżyser molestował ją kilka dni wcześniej.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Woody Allen i jego żona, Soon-Yi Previn wydali wspólne oświadczenie, w którym krytykują dokument. Przekonują, że jego twórcom niezależny na prawdzie, a jedynie na sensacji.

Pisał rzecznik pary w oświadczeniu na łamach Variety.

Tymczasem HBO przekonuje, że twórcy dokumenty - Kirby Dick i Amy Ziering zebrali w tej sprawie zupełnie nowe dowody.

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?

[Twórcy] spędzili lata potajemnie, współpracując z Farrowami i ich pomocnikami, aby stworzyć obraz pełen fałszu. Do Woody'ego i Soon-Yi zwrócono się niecałe dwa miesiące temu i dano im tylko kilka dni 'na odpowiedź'. Oczywiście odmówili.