Miley Cyrus ma nowego psa! Adoptowała pitbulla Angel dwa miesiące po śmierci Mary Jane

2021-02-22 16:03 es
Miley Cyrus
Autor: Neil Warner/IMP FEATURES/East News

Miley Cyrus kocha zwierzęta! Dlatego śmierć jej psiej przyjaciółki, złamała jej serce. Dwa miesiące temu odeszła Mary Jane. Jednak wokalistka uważa, że jej dusza nie przepadła. Mary Jane wróciła pod postacią innego psa. Poznajcie nową podopieczną Miley Cyrus - Angel.

Miley Cyrus kocha zwierzęta, to znany fakt. Gwiazda w domu ma prawdziwe Zoo. Niestety w ubiegłym miesiącu straciła jedną z podopiecznych. Ukochana suczka Miley Cyrus, Mary Jane zmarła.

Gwiazda bardzo przeżyła tę stratę. Jednak, jak sama pisze, czuła, że Mary Jane nie opuszcza jej na zawsze. I oto wróciła - pod postacią innego psa!

Miley Cyrus ma nowego psa

Gwiazda pokazała na Instagramie swoje stadko. Do ekipy dołączyła Angel! Dzięki jej obecności Miley Cyrus czuje kontakt z Mary Jane, która zmarła niedawno.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Czuję, że jest tu ze mną, błogosławiąc tego nowego członka mojej rodziny, który nazywa się „Angel”, ponieważ została mi dostarczona przez jednego… Moją Mary. Serce mi pęka, gdy wiem, że Angel spała na betonie w schronisku przez 3 miesiące, zanim w końcu dotarła do domu. Piętno i stereotyp, które otaczają pitbulle, rozrywają mnie na dwoje. Ta rasa jest nieporównywalnie kochająca.

Napisała na Instagramie Miley Cyrus.

Gwiazda nie kryje ekscytacji. Jest tak szczęśliwa, że nie może spać, bo woli obserwować Angel.

Jej aureola lśni dla wszystkich i nie mogę się doczekać, kiedy ją pokażę! Fajnie jest mieć Angel na smyczy! Oświetla ją aura nieżyjącej już i wielkiej Mary Jane.

Dodała gwiazda.

Miley Cyrus ze swoim stadkiem wygląda rozkosznie!

NAJNOWSZE