Fagata

i

Autor: TVN

gwiazdy

Wojewódzki zapytał Fagatę o zarobki na Only Fans. Mowa o milionach złotych!

2024-05-22 16:21

Fagata była gościem na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz nie omieszkał wypytać influencerki o jej działalność na platformie Only Fans, a także o wynikające z niej zarobki. Raperka wyznała, ile można zarobić, będąc aktywnym w tej branży. Mowa o naprawdę kosmicznych kwotach!

W nowym sezonie swojego show Kuba Wojewódzki stawia na influencerów. Na kanapie "króla TVN-u" gościli już Julia Żugaj i Kacper Blonsky, a teraz przyszedł czas na Fagatę. 23-letnia raperka już jakiś czas temu zdecydowała się poszerzyć pole swojej działalności internetowej o kolejną platformę, jaką jest Only Fans. Agata Fąk zamieszcza tam odważne zdjęcia, za które, jak wyznała w rozmowe z Żurnalistą, zarabia krocie. Wojewódzki nie mógł ominąć tego tematu i korzystając z okazji, że Fagata jest gościnią na jego kanapie, zaczął wypytywać ją o kulisy jej działalności w tej branży, w tym również o jej zarobki.

Słyszałem, że byłaś w stanie zarabiać dwieście tysięcy miesięcznie - zaczął.

Fagata nie chciała jednak kontynuować rozmowy na temat swojego wynagrodzenia.

Oj, pieniądze lubią ciszę - odpowiedziała.

Po chwili zdradziła jednak, na jakie zarobki mogą liczyć aktywne na Only Fans zagraniczne influencerki. Okazuje się, że jej koleżanki po fachu są w stanie wyciągnąć co miesiąc kwoty liczone w milionach dolarów.

Tak wyglądała kiedyś Fagata. Została wyróżniona w konkursie plastycznym!

Julia Żugaj zaręczona. Nie wzięli jej do Tańca z Gwiazdami!

Fagata planuje zagraniczną karierę

Fagata przyznała wprost, że planuje zrobienie międzynarodowej kariery. Jak zdradziła, znajomi utwierdzili ją w przekonaniu, że nie pasuje do polskiego show-biznesu.

Ja jestem bardzo ambitna. Dużo ludzi mówi, że nie pasuję do polskiego show biznesu, tylko bardziej tam za granicą. I chciałabym być kiedyś rozpoznawalna nie tylko w Polsce - wyjaśniła.

Niedawno Fagata opowiedziała w social mediach o tym, jak odmówiła zrobienia sobie zdjęć z nieletnimi fankami. Influencerka uświadomiła nawet matkę jednej z nich, że jednym z powodów, dlaczego jest znana, są jej nagie zdjęcia.