Screen z teledysku Fagaty

i

Autor: YouTube/Fagata

gwiazdy

Tak wyglądała kiedyś Fagata. Została wyróżniona w konkursie plastycznym!

2024-04-22 9:37

Fagata bez wątpienia jest dziś jedną z najbardziej kontrowersyjnych i wyrazistych postaci w polskim show-biznesie. Influencerka i raperka słynie z bezpośrednich tekstów, a jej kawałki generują miliony odsłon. Jak się okazuje, Fąk od zawsze miała artystyczne zacięcie. W czasach szkolnych przejawiała jednak talenty plastyczne.

Za sprawą zakończonej z hukiem relacji ze Stuu Fagata mocno rozwinęła karierę influencerki i jest dziś jedną z najpopularniejszych postaci w polskim internecie. Jakiś czas temu Agata Fąk, bo tak naprawdę nazywa się gwiazda sieci, poszerzyła swoją działalność w branży o kolejne pole, jakim jest muzyka. Jej kawałki, takie jak "Bandycka Jazda", "Osobowości Dwie" czy najnowszy "Bla Bla Bla", wygenerowały miliony odsłon, czyniąc ją jedną z topowych polskich raperek. Fagata już dawno porzuciła wizerunek "idolki nastolatek" uśmiechającej się do klientów z opakowania płatków śniadaniowych i zdaje się doskonale wiedzieć, czego chce od życia. Jej bezpośrednie, zawierające wulgaryzmy teksty są równie mocno lubiane, jak krytykowane. Fąk bez wątpienia nie pozostawia nikogo obojętnym. Równie szeroko komentowana jest jej aktywność na platformie Only Fans, gdzie zarobiła krocie. W czasach szkolnych słynąca z wyrazistego stylu influencerka wyglądała jak typowa polska nastolatka. Już wtedy miała jednak artystyczne zacięcie! 

Fagata zaatakowana po koncercie. "K***a mać, są jakieś granice"

Wywiad z Oliwką Brazil

Fagata - tak kiedyś wyglądała kontrowersyjna influencerka

Agata Fąk postawiła wszystko na jedną kartę i zgodnie z założeniem, zrobiła karierę w mediach. Mało kto jednak wie, że w czasach szkolnych, zamiast rapować, Fagata rozwijała talenty plastyczne. Absolwentka II Liceum Ogólnokształcące im K.K. Baczyńskiego w Koninie zajęła nawet 3. miejsce w geograficznym konkursie Barwy Ziemi ze swoim rysunkiem przedstawiającym wulkan Fudżi. Pracownicy placówki pochwalili się sukcesem uczennicy w mediach społecznościowych! Zobaczcie, jak w 2018 roku wyglądała popularna influencerka.