Marina i Anna Lewandowska żartują z Wojciecha Szczęsnego! Wiadomo, dlaczego wolą Roberta

2021-06-01 11:27 kp
Anna Lewandowska i Marina
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Piłkarze reprezentacji Polski spędzali ostatnio czas na zgrupowaniu w Opalenicy, gdzie nie tylko trenowali przez zbliżającym się wielkimi krokami Euro 2020, ale i cieszyli chwilami z bliskimi. Z okazji wspólnego spędzenia czasu skorzystały też Anna Lewandowska i Marina, które na miejscu wspierały swoich mężów. Trzeba przyznać jednak, że jeden z nich cieszył się znacznie większym zainteresowaniem pań...

Przed piłkarzami reprezentacji Polski bardzo trudne i ważne tygodnie. Zawodnicy już niedługo rozpoczną grę w turnieju Euro 2020, który z powodu pandemii został przesunięty na tegoroczny czerwiec. Tuż przed rozpoczęciem mistrzostw piłkarze spotkali się na zgrupowaniu w Opalenicy, gdzie szlifowali formę i przygotowywali się do gry - również psychicznie. Z tego powodu zawodników na miejscu wspierały ich rodziny.

W Opalenicy nie mogło więc zabraknąć również Anny Lewandowskiej i Mariny. Choć wydawałoby się, że panie zgodnie wspierały podczas treningów swoich mężów - Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego - tym razem jednak postanowiły... podzielić się jednym z piłkarzy!

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Porzucony Wojciech Szczęsny

Marina pokazała na swoim Instagramie zabawne zdjęcie, na którym wraz z Anną Lewandowską z uśmiechem wtula się w... Roberta Lewandowskiego. Opuszczony przez ukochaną Wojtek Szczęsny pozuje natomiast obok sam, z sugestywnie opuszczoną głową. Podpis wokalistki pod zdjęciem mówi sam za siebie - ostatnie sukcesy Roberta zrobiły na niej wrażenie.

@wojciech.szczesny1 ,trzeba było strzelić 41 bramek w sezonie to mógłbyś do nas dołączyć ... ➡️😂🤷🏻‍♀️🤭⚽️

- czytamy.

Cóż - wiele można powiedzieć o umiejętnościach piłkarskich Wojciecha Szczęsnego, ale na pewno nie to, że strzela bramki :)

Czas się przebranżowić?

NAJNOWSZE