William i Harry POGODZĄ SIĘ dzięki chorobie ojca? Królewski korespondent komentuje plotki!

2020-03-27 15:14 nk
Książę Harry i Książę William
Autor: Rex Features/East News

Książę Karol uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. W brytyjskich mediach plotkarskich rozpoczęły się spekulacje, czy z powodu choroby ojca książę Harry natychmiast wrócił do domu, a także iż nowe okoliczności na nowo zbliżyły ze sobą Harry'ego i Williama. Ile w tym prawdy? Szczegóły znamy niemal z pierwszej ręki!

W środę, 25 marca 2020, świat obiegła niepokojąca wiadomość, że brytyjski książę Karol ma koronawirusa. Następca tronu doświadcza na szczęście łagodnych objawów choroby i przebywa w swojej szkockiej posiadłości.

Choroba Karola połączy rodzinę?

Od kiedy wiadomo, że u księcia Walii zdiagnozowano covid-19, obserwatorzy życia Rodziny Królewskiej zastanawiają się, jak to wpłynie, a może już wpłynęło na pozostałych członków rodu. Pytanie zasadnicze to oczywiście to, czy Karoł zaraził swoją prawie 94-letnią matkę.

Drugie pytanie, które zadają sobie Brytyjczycy, brzmi: czy choroba ojca doprowadzi do pogodzenia się książąt Williama i Harry'ego, którzy od wielu miesięcy pozostają w nie najlepszych relacjach. Według plotek, bracia już odzyskali ze sobą kontakt. Tę kwestię skomentował królewski korespondent.

Wiele z tego jest pogłoskami. Ale byłbym zaskoczony, gdyby tego nie zrobili.

- stwierdził Dickie Arbiter w programie The Current Affair.

Dziennikarz skomentował także plotki, jakoby książę Harry wrócił do Wielkiej Brytanii po wiadomości o chorobie księcia Karola.

To byłoby teraz niemożliwe.

- stwierdził krótko Arbiter i potwierdził, że Harry i Medhan poddają się kwarantannie z Kanadzie.

Michał Szczygieł #zostanwdomu
NAJNOWSZE