Wiktoria Gąsiewska

i

Autor: Instagram/wiktoria_gasiewska, AKPA

Aktorzy

Wiktoria Gąsiewska zachwyca figurą w Barcelonie. Ale widoki!

2023-03-31 15:52

Aktorka wie jak podgrzać atmosferę i rozpalić zmysły. Wiktoria Gąsiewska, wraz z siostrą, udała się na krótki wypad do gorącej Barcelony. Na słonecznych kadrach widać, że dziewczyny świetnie bawią się w swoim towarzystwie i starają się jak najbardziej wykorzystać chwilę przerwy od obowiązków. Zobaczcie sami!

Wiktoria Gąsiewska w Barcelonie nie tylko zwiedza i zajada się lokalnymi przysmakami, ale przede wszystkim dobrze się bawi. Aktorka, po intensywnych pierwszych miesiącach roku, zdecydowała się naładować swoje baterie na krótkich wakacjach. Tym razem postawiła na słoneczną Hiszpanię. Fani są zachwyceni kadrami z wyjazdu które gwiazda wrzuca na swojego Instagrama. Pod jej zdjęciami można znaleźć liczne komentarze z komplementami i ciepłymi słowami. Trzeba przyznać, że na najnowszych fotografiach aktorka promienieje i zachwyca przepiękną figurą. Wiktoria Gąsiewska z siostrą postawiły na zwiedzanie najważniejszych zabytków miasta, spacery i zakupy w eleganckich butikach. Nie zabrakło również szalonych tańców na ulicy i opalania.

Wiktoria Gąsiewska odpaliła się na imprezie karaoke. Ależ ona ma głos!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE