Wiktoria Gąsiewska

i

Autor: WBF / Screen/Instagram/@wiktoria_gasiewska Wiktoria Gąsiewska opublikowała wideo prosto z łóżka

Wiktoria Gąsiewska wygłupia się w pościeli. Fani dopytują czyje to łóżko

2022-05-24 16:34

Wiktoria Gąsiewska zwierzyła się fanom, że ma problemy ze wstawaniem. Aktorka wrzuciła do sieci zmontowane wideo, na którym uroczo porusza się w rytm muzyki. Kusy top odsłania jej zgrabne ciało, a buzia bez grama makijażu wygląda fenomenalnie. Fani zaczęli dopytywać o różne szczegóły.

Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najchętniej obserwowanych na Instagramie gwiazd młodego pokolenia. Aktorka znana głównie z serialu „Rodzinka.pl” przez cztery lata była związana z kolegą z planu, Adamem Zdrójkowskim. Para rozstała pod koniec zeszłego roku, a fani żywo komentowali ten fakt w mediach społecznościowych. Choć Wiktoria była swego czasu widziana w objęciach tancerza Jakuba Lipowskiego, którego poznała przy okazji udziału w programie „Taniec z gwiazdami”, przypuszcza się, że póki co nie jest z nikim związana.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiktoria Gąsiewska w kuszącym body. Fani pytają o sesję w Playboyu – aktorka odpowiada!

Radosny taniec Wiktorii Gąsiewskiej o poranku

Młoda gwiazda gromadzi na Instagramie milion użytkowników, gdzie obserwuje ją milion użytkowników. Swoje zasięgi wykorzystuje, aby promować siebie i czerpać zyski z intratnych kooperacji ze znanymi markami. Aby jednak nie stracić odbiorców, trzeba dać obserwującym coś w zamian. Aktorka lubi dzielić się z fanami zarówno swoim życiem zawodowym jak i prywatnym. Niedawno opublikowała w sieci wideo zmontowane z wielu ujęć, na którym wygłupia się pląsając w rytm radosnego utworu.

Czy wy też miewacie problemy ze wstawaniem? Łóżko takie wygodne… Ja w takich momentach ratuję się ulubionymi kawałkami. Jaki jest wasz sposób? Może drzemka na 5 min? – zapytała internautów.

Aktorka porusza się w rytm muzyki, a w potarganych włosach i przykrótkim topie odsłaniającym szczupłe ciało wygląda uroczo. Aktorka na twarzy nie ma ani grama makijażu i trzeba przyznać, że wygląda bardzo promiennie. „No jak na poranek to ślicznie Pani wygląda”, „Kochana jesteś piękna!” – skomentowali fani. Jednak nie zabrakło również bardzo złośliwych docinek: „A w czyim łóżku jesteś teraz Wiktorio?”, „Co się stało z ustami? Osy ją pogryzły?”.

Sonda
Podoba wam się Gąsiewska w takim naturalnym wydaniu?
Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku