Wiktoria Gąsiewska pozdrawia z Dubaju. "Nie dam sobie podciąć skrzydeł"

2021-11-26 12:55

Jak Wiktoria Gąsiewska radzi sobie po zerwaniu z chłopakiem? Rozstanie aktorki z Adamem Zdrójkowskim to jedno z najgłośniejszych wydarzeń tego półrocza. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych dzięki licznym komentarzom fanów, co z pewnością nie pomogło Wiktorii zapomnieć o bolesnym przeżyciu. Wygląda jednak na to, że gwiazda wraca do siebie. Pomogła... wycieczka do Dubaju!

Wiktoria Gąsiewska przez 4 lata tworzyła z Adamem Zdrójkowskim jedną z ulubionych przez fanów par polskiego show-biznesu. Wspólne fotki gwiazd należały do najchętniej komentowanych zdjęć na polskim Instagramie. Niestety po rozstaniu Adama i Wiktorii również nie brakowało komentarzy pod ich postami.

Od zakończenia związku pary minęło już trochę czasu i fani powoli przyzwyczajają się do nowej rzeczywistości. Tymczasem sami aktorzy postanowili oderwać się od codzienności na egzotycznych wycieczkach: on na Zanzibarze, a ona - w słonecznym Dubaju!

Na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej pojawiły się ostatnio zdjęcia, na których aktorka pochwaliła się wjazdem na szczyt najwyższego budynku świata. Mowa oczywiście o Burj Khalifa. To ten sam wieżowiec, na którego szpicę wdrapał się niedawno Will Smith.

Na chwilkę zstąpiłam z niebios i nie dam sobie podciąć skrzydeł ??

- napisała Wiktoria Gąsiewska przy pierwszej fotce z Burj Khalifa. Ubrana w skromną, ale bardzo seksowną sukienkę gwiazda pozuje na tle rozświetlonego Dubaju.

Kilka chwil później Wiktoria dodała kolejne dwie fotki.

Siemaneczko kochani! Jak tam z Waszym lękiem wysokości? Jest czy nie ma? ?

- pyta aktorka fanów.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY