Wiktoria Gąsiewska

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER Wiktoria Gąsiewska w Chorwacji

Wiktoria Gąsiewska w bikini na łódce. Fani" Wyglądasz jak gwiazda "Słonecznego patrolu"

2022-07-11 20:13

Wiktoria Gąsiewska spędza wakacje w Chorwacji, gdzie wraz z przyjaciółmi oddaje się letnim aktywnościom. Podczas rejsu motorówką, aktorka pokazała się przecudnym stroju kąpielowym, w którym ciało Wiktorii zrobiło na internautach ogromne wrażenie. Została nazwana gwiazdą "Słonecznego patrolu".

Wiktoria Gąsiewska nigdy nie narzekała na brak uwagi ze strony swoich fanów, nic z resztą dziwnego, skoro co rusz zasypuje swój Instagram zdjęciami, na których prezentuje walory swojego pięknego ciała. Młoda gwiazda ekranu przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie, co widać na ostatnich zdjęciach, które udostępniła w sieci.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Weselna stylizacja Sandry Kubickiej kosztowała FORTUNĘ. Same dodatki to 8 tysięcy złotych!

Wiktoria Gąsiewska pokazuje wdzięki w gorącej Chorwacji

Wiktoria Gąsiewska wybrała się wraz z przyjaciółmi do Chorwacji. Trudno nie skorzystać z licznych atrakcji wodnych, które kuszą odwiedzających na każdym kroku. Polskie turystki postanowiły urozmaicić sobie wyjazd opływając wybrzeże egzotycznego kraju wynajętą motorówką. Wiktora Gąsiewska wraz z przyjaciółkami wygrzewały się na pokładzie i pstrykały sobie zdjęcia, aby później pochwalić się nimi z fanami.

Wiktoria Gąsiewska opublikowała zdjęcie z pokładu łodzi motorowej, na którym pozuje, prężąc się i pokazując swoje wdzięki. Fani jak zawsze skomentowali zdjęcie licznymi, ognistymi emotkami i komentarzami.

Wyglądasz jak gwiazda Słonecznego patrolu - czytamy w komentarzach.

Ach mega hot - napisał zachwycony fan.

Syrenki przecudowne - dodał kolejny użytkownik.

ESKA SUMMER CITY