Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie świętują Walentynek? "To nie będzie inny dzień"

2019-02-11 13:30
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Autor: WBF Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wyrastają na jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu. Młode gwiazdy wzbudzają ogromne zainteresowanie za każdym razem, gdy pojawiają się razem i chętnie dzielą się swoim uczuciem na Instagramie. Wiemy już, jak spędzą Walentynki!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski mogą pochwalić się prawdziwie bajkową miłością. Młodzi aktorzy pracują razem na planie serialu i to właśnie tam najprawdopodobniej w ich sercach zakwitło uczucie. Obecnie nie wyobrażają sobie bez siebie życia, a również ich fani uwielbiają oglądać ich razem.

Tymczasem już za kilka dni zakochani na całym świecie obchodzić będą Walentynki. To święto dla tych, którzy kochają i są kochani oraz chcą podkreślić to w tym wyjątkowym dniu. A jak Walentynki będą świętować Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski?

HOT FOTA
Joanna Krupa

Autor: MJT/AdMedia/Sipa USA/East News

Joanna Krupa chwali się ciałem w bikini. Fani: "Widać, że latka lecą". Faktycznie?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie obchodzą Walentynek?

Młodzi aktorzy udzielili ostatnio wywiadu magazynowi Party, gdzie zdradzili, jakie mają plany związane z dniem Zakochanych.

14 lutego na pewno wyjdziemy gdzieś razem, podarujemy sobie jakieś drobiazgi, by podkreślić nasze uczucia, ale to nie będzie dzień inny niż wszystkie.

- zdradzili.

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE