Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski i ich mega romantyczny sylwester w Rzymie! [ZDJĘCIA]

2019-01-01 18:36
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Autor: East News

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wkroczyli w Nowy Rok w iście romantycznym nastroju. Para wybrała się w końcu do jednego z ulubionych miejsc zakochanych z całego świata! Jak wyglądał ich sylwester w Rzymie?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to kolejne gwiazdy, które sylwestra 2018/2019 spędziły z dala od Polski. Młodzi aktorzy nie postawili jednak tym razem na egzotyczne, a na jedno z najsłynniejszych europejskich miast - Rzym!

W Rzymie nie można się nudzić! Kto nie przepada za muzeami, może bez końca spacerować wśród ruin i po rzymskich parkach, próbować pizzy w tamtejszych knajpach czy pić drinki w mocnych klubach. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski połączyli w swoim sylwestrowym wypadzie wszystkie te atrakcje.

>> Jessica Mercedes została okradziona na Bali! „Nie mam jak wrócić do Polski”

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester w Rzymie

Już dwa dni przed sylwestrem Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski pochwalili się pierwszymi zdjęciami z Włoch. Wtedy mieli jeszcze sporo czasu na zwiedzanie i spacerowanie rzymskimi uliczkami. Sylwestrowy wieczór spędzili już na imprezie, a o północy podziwiali fajerwerki nad miastem. Już w Nowym Roku wybrali się na spacer, m.in. po Watykanie.

Sylwester idealny?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Rome 🏛❤️ #newyear #rome Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Życzymy Wam szczęścia,miłości i uśmiechu na ten Nowy Rok 2019🥳❤️ Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Wczoraj tańce hulance, a dziś kontynuujemy zwiedzanie pięknego Watykanu🏛🥰. Jakieś postanowienia na Nowy Rok 😁? Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Kto odlicza godziny do Sylwka?🎆🏛#rome 🇮🇹😄 Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE