Wiemy, z kim Cole Sprouse spędza kwarantannę po rozstaniu z Lili Reinhart! To gwiazdor Riverdale

2020-05-29 20:03 KP
Lili Reinhart i Cole Sprouse
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Rozstanie Cole'a Sprouse i Lili Reinhart zdziwiło wszystkich fanów pary. Choć gwiazdorzy Riverdale przechodzili wiele kryzysów, nikt nie spodziewał się, że rzeczywiście młodzi aktorzy zdecydują w końcu o zakończeniu związku. Tymczasem Cole i Lili nie widywali się już od wielu tygodni. Cole miał na czas kwarantanny innego towarzysza. Z kim spędził więc izolację?

Związek Lili Reinhart i Cole Sprouse to już przeszłość. Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl, ulubieńcy widzów Riverdale zakończyli swój związek kilka tygodni temu. Kwarantannę związaną z pandemią koronawirusa spędzali zatem już osobno. O rozstaniu pary świat poinformowała podczas czatu na Instagramie żona Skeeta Ulricha.

Cole Sprouse i Lili Reinhart byli parą od prawie trzech lat. Fani uwielbiali patrzeć na nich razem, a oni chętnie pojawiali się na branżowych imprezach. Jednocześnie w mediach wiele razy pojawiały się informacje na temat ich kryzysów - jeden z najpoważniejszych miał miejsce w kwietniu, kiedy to tabloidy pisały o jego rzekomym romansie z Kaią Gerber. Cole stanowczo zaprzeczał wtedy plotkom.

Cole Sprouse i Lili Reinhart już osobno

Jak Cole Sprouse radzi sobie z rozstaniem? Jego brat Dylan zdradził ostatnio, że aktor rzeczywiście nie spędzał już kwarantanny z ukochaną. Zamiast tego Cole miał innego kompana - towarzyszył mu znany fanom Rivertale aktor KJ Apa. Zapytany o to, co porabia jego brat, Dylan Sprouse powiedział:

Po prostu żyje. Na początku kwarantanny on i KJ wylądowali razem i mieszkają w domu KJ w Los Angeles. No więc siedzą w izolacji razem, co jest słodkie. Słyszałem wiele uroczych historii. Słyszałem, że podnoszą ciężary i jedzą tylko ser... myślę, że tak właśnie to wygląda. Codziennie jesteśmy na FaceTime.

- opowiedział Dylan o bracie.

Brzmi jak klasyczny obraz faceta po rozstaniu, prawda?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Hainer on hasselblad Post udostępniony przez Cole Sprouse (@colesprouse)
NAJNOWSZE