Wersow i Friz szykują wesele z rozmachem. Przyszła panna młoda zdradziła szczegóły

2022-09-24 13:52 Joanna Dembek
Wersow
Autor: AKPA Weronika Sowa już wie, jak będzie wyglądał jej ślub z Frizem

Zaręczona z Frizem Weronika Sowa opowiedziała o ślubnych planach. Zdradziła szczegóły ceremonii. Para planuje wystawną imprezę, na którą nie zamierzają oszczędzać pieniędzy. Zapowiada się wielkie wydarzenie!

Weronika Sowa znana jako Wersow oraz Karol Wiśniewski, czyli Friz niedawno świętowali 4 rocznicę związku. W 2021 roku youtuber oświadczył się ukochanej, a para zaczęła planowanie wystawnej ceremonii. Wersow opowiedziała o ślubnych planach portalowi "Jastrząb Post". Jedna z najpopularniejszych par internetu i idole nastolatków muszą przygotować się na ogromne wydatki. Influencerka powiedziała również, na czym zależy jej najbardziej.

Wersow ma wizję swojego ślubu. Ma być uroczyście, rodzinnie i z rozmachem

Wersow i Friz chcieliby, aby uroczystość ślubna odbyła się w przyszłym roku. Para od czasu do czasu informuje fanów o swoich weselnych planach, a teraz Weronika szerzej opowiedziała o szczegółach wymarzonego dotyczących ceremonii.

Trochę mi się to zmienia. Ja w ogóle planuję mieć dwie kreacje- jedną galową, bardzo elegancką, trochę minimalistyczną, ale jednak długą do ziemi. A później na tańce chciałabym mieć krótką, w bieli, aczkolwiek bardzo szaloną kreację, żeby to już nie było takie typowo weselne, że całe wesele jestem w jednej sukni, tylko chciałabym trochę więcej szaleć i mieć więcej ruchu, żeby faktycznie zatańczyć z moim dziadkiem, tatą, rodziną. I żeby to po prostu było luźne - powiedziała celebrytka reporterce "Jastrząb Post".

Kluczowym elementem wesela jest wymarzone miejsce i odpowiadająca gustom pary młodej sala weselna. Na co stawiają Wersow i Friz?

Wszystko kosztuje. Ta za granica jest droższą opcją, dlatego tak zwlekamy. Miałam takie plany, że po zaręczynach nie będziemy tak długo czekać, ale już minął rok, planujemy, że to będzie w przyszłym roku, ale czy tak się stanie, to zobaczymy. (...) Daliśmy sobie ten rok, jako taki eksperymentalny, poznawczy, żeby znaleźć te nasze idealne miejsca. Ostatnio byliśmy w Grecji na Rodos i bardzo nam się podobało. Grecja jest też takim miejscem, do którego wracamy, bo każdą rocznicę spędzaliśmy w Grecji. To może Grecja? - zdradziła idolka nastolatek.

Wersow chce, aby wydarzenie nie trwało tylko jeden dzień. Marzy jej się połączenie wesela z rodzinnymi wakacjami.

Bardzo byśmy tak chcieli, żeby była część wakacyjna i część ślubna. Żeby ten jeden dzień był dla nas taki ważny i żeby każdy się dobrze bawił, ale jednak był z nami, a przez resztę, aby sobie odpoczywali. Wiem, że my jesteśmy często w biegu i nie mamy za dużo czasu dla rodziny, więc żeby ten okres ślubny był takim czasem, kiedy wszyscy możemy pojechać na takie mini wakacje.

O tym weselu z pewnością będzie głośno!

Sonda
Czy według ciebie Wersow i Friz pasują do siebie?
Roksana Węgiel szczerze o kompleksach. Ukrywała się za filtrami!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE