Weronika Rosati zdradza sposób na przetrwanie trudnych chwil. "Było ich trochę"

2022-01-19 10:32 AM
Weronika Rosati
Autor: WBF

Weronika Rosati na Instagramie zdradziła, jak radzi sobie w trudnych chwilach. Przy okazji wyznała, że ostatni czas nie był dla niej łaskawy. Jej metoda jest dostępna dla każdego!

Czasy, w jakich żyjemy, nie są łatwe. Zwłaszcza ostatni czas z pandemią w roli głównej wywrócił życie wielu osób do góry nogami. Wiedzą o tym także gwiazdy.

Wiele z nich z niepowodzeniami rozprawia się w rozmowach z dziennikarzami, czy żali się w social mediach.

Inni próbują się wyciszyć i choć na chwilę zapomnieć o trudnych czasach. Dla Weroniki Rosati sposobem na uporanie się z trudnościami jest medytacja, o czym poinformowała na Instagramie.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?

Dziś pełnie księżyca i podobno też Blue Monday. wyciszam się przy pomocy medytacji która bardzo wam polecam bo pomogła mi w najtrudniejszych momentach ostatnich paru lat a było ich troche. Medytacja jest tak popularna w Kalifornii że nawet wprowadzona ja do do szkół i do przedszkola ( wiem bo Ela często tak zaczyna zajęcia). Jeśli macie więcej pytań o moje medytacje lub chcecie sie podzieluć swoimi doświadczeniami medytacyjnymi piszcie w komentarzach🤍

" Nowhere can man find a quieter or more untroubled retreat than in his own soul. " Marcus Aurelius

NAJNOWSZE