Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są po ŚLUBIE? Nazwał ją swoją ŻONĄ!

2022-01-19 8:40 AM
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez
Autor: OSCAR DEL POZO/AFP/East News

Związek Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez należy do najbardziej udanych w zagranicznym show-biznesie. I choć nie są razem bardzo długo, to tworzą prawdziwą rodzinę. A już wkrótce na świat przyjdą ich kolejne dzieci. Czy Ronaldo i Georgina zdecydowali się na ślub?

Cristiano Ronaldo swego czasu znany był z umawiania się z pięknymi kobietami. Do grona jego ex należy m.in. Irina Shayk. Po wielu prywatnych zawirowaniach piłkarz w końcu trafił na Georginę Rodriguez, która okazała się być miłością jego życia.

Para zaczęła spotykać się mniej więcej pod koniec 2016 roku. Ich związek stał się bardzo dynamiczny – w listopadzie 2017 roku na świat przyszło ich dziecko.

Teraz oczekują na kolejne potomstwo. Już wkrótce na świat mają przyjść bliźniaki pary.

Media nieustannie śledzą losy zakochanych. Ronaldo i jego ukochana starają się strzec prywatności, więc niechętnie otwierają się na swoje życie. Podejrzeć ich za to można na Instagramie, gdzie chętnie pozują z gromadką dzieci.

Teraz jest o nich głośno nie tylko za sprawą kolejnego potomstwa, które ma przyjść na świat, ale także ze względu na pojawiające się plotki o ich ślubie. Czy faktycznie para zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu?

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez już po ślubie?

W poniedziałek na gali FIFA Best, piłkarz odebrał specjalną nagrodę za rekord strzelonych goli w rozgrywkach reprezentacyjnych. Media zwróciły uwagę na jego słowa podczas wystąpienia.

Dziękuję mojej rodzinie, żonie, dzieciom.

– mówił sportowiec.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?

Cristiano po raz pierwszy nie nazwał Georginy dziewczyną, a żoną. Nic dziwnego, że słowa te wywołały lawinę spekulacji.

Myślicie, że para zdecydowała się wziąć cichy ślub?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
NAJNOWSZE