Walka z uzależnieniem Demi Lovato trwa. Regularnie przyjmuje specjalny zastrzyk!

2021-03-19 15:00 AM
Demi Lovato
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato w 2018 roku przedawkowała narkotyki. Dosłownie w ostatniej chwili została odratowana. Od tamtego czasu Demi stawia na siebie i swoje zdrowie. Nie tylko otwiera się na tragiczne wydarzenia, ale także wyznaje, że walka z jej uzależnieniem nadal trwa…

Wydarzenia z 2018 roku sprawiły, że Demi Lovato zupełnie inaczej zaczęła patrzeć na swoje życie. Każdego dnia walczy o swoją przyszłość i jak tylko może próbuje wyjść na prostą. Pomaga jej w tym wiele rzeczy. Wsparcie ze strony rodziny i bliskich daje jej wielką motywację. Demi może także liczyć na swoich fanów, za co wielokrotnie im dziękowała.

Niestety walka z uzależnieniami to żmudna praca i aby wyjść na prostą potrzeba sporo wysiłku oraz czasu. Lovato przy okazji kolejnych zwierzeń opowiedziała, że mimo tego, że pozostaje trzeźwa to regularnie musi przyjmować specjalny lek.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Na ile wyceniono majątek Kanye Westa?

Demi Lovato wciąż walczy z uzależnieniem

Od tamtych wydarzeń minęło już trochę czasu. Demi wciąż jednak musi się pilnować, walka z jej uzależnieniem nadal trwa. Gwiazda deklaruje trzeźwość, co nie oznacza, że całkowicie jest już wolna. Każdego dnia podejmuje walkę o swoje zdrowie. Zdradziła, że regularnie co miesiąc otrzymuje zastrzyk z Vivitrolem czyli Naltrexon, który ma jej pomóc w walce z uzależnieniem. Lek ten działa na zasadzie blokady receptorów opioidowych w mózgu. Gwiazda przyznała, że metoda ta pomaga jej przejść przez trudną drogę jaką pokonuje w powrocie do całkowitego wyjścia z uzależnienia.

Trzymamy za Demi mocno kciuki i wierzymy, że tym razem wygra z tę walkę!

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018
NAJNOWSZE