Walka Mike Tyson vs Jake Paul nie dojdzie do skutku? Rzecznik legendy zabrał głos

2022-01-18 12:55 mm
Mike Tyson i Jake Paul
Autor: Backgrid/East News

Walka dekady jednak się nie odbędzie? Kibice boksu zacierali ręce na zapowiadany pojedynek legendarnego pięściarza Mike'a Tysona z youtuberem Jakiem Paulem. W grze były ogromne pieniądze - nawet 49 mln dolarów. Wygląda jednak na to, że do walki nie dojdzie!

Informacja o planowanej walce bokserskiej Tysona z Paulem rozgrzała sieć w połowie stycznia. Niestety szybko okazało się, że radość fanów bosku była przedwczesna. Rzecznik Mike'a Tysona zaprzeczył, jakoby legendarny pięściarz chciał stanąć w ringu ze znanym youtuberem.

Mike Tyson: "To dla mnie nowość"

Wiadomość o walce opublikował brytyjski The Sun. Z artykułu dziennika wynikało, że Mike Tyson i Jake Paul dogadali się ustnie co do wstępnych warunków pojedynku.

Umowa ustna została zawarta, teraz toczą się rozmowy dotyczące kontraktu i podziału pieniędzy

- donosili informatorzy cytowani przez prasę.

Wygląda jednak na to, że wiadomość o walce powinna trafić nie do działu sportowego, a do kolumny z opowiadaniami science-fiction. Okazuje się, że Mike Tyson dowiedział się o swojej "zgodzie na walkę" dopiero z doniesień prasowych.

Gotuj jak Harry Potter (PRZEPISY) | ESKA XD - Fit vlog #40

To dla mnie nowość. Widziałem się z Jakiem Paulem na St. Barths i nie wspomniał o tym słowem

- żartuje legendarny bokser. I żeby uciąć wszelkie dalsze spekulacje, głos w sprawie rzekomej walki zabrał także jego agent, Jo Mignano.

Mike Tyson uważa, że bracia Paul są świetni, ale nie ma i nie będzie żadnej walki z żadnym z nich

- oznajmił przedstawiciel pięściarza.

NAJNOWSZE