Vin Diesel - Szybcy i wściekli

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Vin Diesel i jego ochrona wkurzyli sąsiadów. „Nikt nie jest dla ciebie zagrożeniem”

2021-04-12 13:00

Vin Diesel to ulubieniec milionów. Dzięki serii „Szybcy i wściekli” zaskarbił sobie także sympatię fanów motoryzacji. Jest podziwiany, uwielbiany i często rozchwytywany. Nic więc dziwnego, że już dawno zainwestował w porządną ochronę. Pytanie tylko, czy nie jest trochę przewrażliwiony na swoim punkcie? Sąsiedzi aktora powoli mają już dość.

Mieszkanie w sąsiedztwie międzynarodowej gwiazdy jest bardzo uciążliwe. Zwłaszcza jeśli mieszka się w okolicy domu Vina Diesla. Patrząc na to jak bardzo rozpoznawalnym aktorem jest Vin nikogo raczej nie dziwi, że aktor ma w swoim otoczeniu mnóstwo ochrony. W świecie, gdzie coraz częściej gwiazdy mają do czynienia z psychofanami, doświadczeni ochroniarze naprawdę bardzo się przydają.

Czasami jednak gwiazdy zbyt mocno biorą wszystko do siebie lub niepotrzebnie wzmacniają ochronę. Czyżby do przewrażliwionych na swoim punkcie gwiazd należał właśnie Vin?

Czytając najnowsze doniesienia zagranicznych serwisów, można odnieść takie wrażenie. Podczas gdy Diesel otacza się sporą ilością ochrony, jego sąsiedzi mają serdecznie tego dosyć. Są mocno zdziwieni jego zachowaniem. 

Sąsiedzi Vina Diesla piszą do niego list

Podobno ochroniarze Vina Diesla zachowują się w różny czasami bardzo bezczelny sposób, mało tego według sąsiadów tarasują ulicę oraz wyrywkowo zatrzymują przechodniów… Sprawa stała się na tyle poważna, że jeden z sąsiadów postanowił osobiście napisać do aktora.

Sonda
Kogo bardziej lubisz?

Przez kilka tygodni osobiście byłem świadkiem i słyszałem od innych właścicieli domów bezprecedensowego i obraźliwego pojawiania się twoich ochroniarzy w naszych domach i na plaży. Przesłuchują nas, blokują naszą ulicę pięcioma lub sześcioma SUV-ami. Zatrzymują mieszkańców podczas chodzenia lub jazdy na rowerze. Masz dom w społeczności, w której nikt nie jest dla ciebie zagrożeniem ani dla nikogo, kto ciebie odwiedza. Jesteśmy przyzwyczajeni do widywania wielu  gwiazd takich jak ty, ale niektórzy nie narzucili swoich osobistych i arbitralnych zasad, naruszając jednocześnie spokój i radość właścicieli domów i naszych gości, kiedy tu jesteśmy.

– napisał w liście jeden z sąsiadów Diesla.

Podobno sąsiad postanowił napisać list zaraz po tym, jak ochrona aktora zablokowała w Wielkanoc całą ulicę tylko po to, aby jego dzieci mogły pojeździć na rowerach.

Myślicie, że Vin Diesel trochę wyluzuje po skargach od sąsiadów? W końcu z kim, jak z kim, ale z sąsiadami powinno się żyć w zgodzie! ?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20