Viki Gabor powinna się uczyć, zamiast występować w TTBZ? Odpowiedziała!

2022-01-20 9:43 es
Viki Gabor
Autor: materiały prasowe//Sony Music Poland

Wielkimi krokami zbliża się 16 edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jedną z uczestniczek jest młoda wokalistka, Viki Gabor. Nie wszystkim się to podoba... Pojawiły się komentarze, że 14-latka powinna być w szkole, a nie w programie. Jak na takie głosy reaguje Viki Gabor? Przeczytajcie na Hotplota.pl!

Show Twoja Twarz Brzmi Znajomo bardzo spodobał się polskim widzom. Aż trudno uwierzyć, że zbliżająca się edycja będzie już 16! Poznaliśmy już część uczestników. Jedną z nich jest Viki Gabor.

14-letnia wokalistka zyskała rozpoznawalność za sprawą konkursu Eurowizja Junior. Teraz Viki Gabor kuje żelazo, póki gorące, więc z wielką radością przyjęła propozycję udziału w TTBZ.

Niestety funkcjonowanie w show-biznesie wymaga grubej skóry... Jak Viki Gabor reaguje na komentarze, że zamiast w TTBZ powinna być w szkole?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Viki Gabor o łączeniu nauki z show-biznesem

Wiele jest młodych gwiazd, które zbyt wcześnie weszły do show-biznesu, a później przypłaciły to zdrowiem psychicznym. Oby Viki Gabor do nich nie dołączyła! Na razie zdaje się, że 14-letnia wokalistka ma wszystko pod kontrolą.

Pomoże mi ten program w tym, co robię. Tam są choreografie, intensywne ćwiczenia wokalne, więc może mi to bardzo dużo dać, nawet pewności siebie.

Mówiła w rozmowie z Pomponikiem.

Udział w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo wymaga wielkiego zaangażowania. Próby dźwięku, trenowanie choreografii, przygotowywanie metamorfozy...

Część internautów sugeruje, że przez natłok obowiązków Viki Gabor zaniedba szkołę.

Te komentarze są śmieszne, bo wszystkich ta szkoła najbardziej obchodzi. Nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. [...] Regularnie mam lekcje, cały czas ktoś do mnie dzwoni i nadrabiam, więc mogę im pokazać swoje oceny. Piszą takie dziwne komentarze, że "nawet szkoły nie robi", był też komentarz, że gdzie jest moja mama, a ja miałam takie "wooow". Po co pisać takie głupoty?

Mówiła 14-latka.

Będziecie oglądać TTBZ z jej udziałem?

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też:

NAJNOWSZE