Szok!

Viki Gabor i jej tata zaatakowani w Warszawie. Jest oświadczenie managementu artystki

2024-06-11 18:52

We wtorek 11 czerwca 2024 około godziny 10:00 na jednej z głównych ulic w Warszawie doszło do szarpaniny między dwoma kierowcami. Powodem zdarzenia miało być zajechanie drogi przez jednego z kierowców. W wyniku bójki ucierpiała piosenkarka Viki Gabor oraz kierujący pojazdem ojciec wokalistki. Management artystki wydał oficjalne oświadczenie w sprawie.

Do zdarzenia doszło na warszawskiej Ochocie w Al. Jerozolimskich, na wysokości Blue City. Według informacji, które w oficjalnym oświadczeniu przekazał management artystki, Viki Gabor zmierzała do studia nagraniowego. Tego dnia miała zaplanowane również wywiady, piosenkarka bowiem przygotowuje się do wydania kolejnej płyty. Podczas incydentu 53-letni ojciec piosenkarki został spryskany gazem pieprzowym, stracił przytomność oraz doznał urazu nadgarstka. Viki Gabor została przewieziona do kliniki okulistycznej pod Warszawą.

Dlaczego Viki Gabor zniknęła z show-biznesu?

Jak wynika z informacji przekazanych portalowi eska.pl przez członka managementu artystki, atak na piosenkarkę i jej tatę był nieuzasadniony. Poszkodowani obecnie są pod opieką specjalistów.

To był nieuzasadniony akt nienawiści na drodze. Ojciec Viktorii został spryskany gazem, wyciągnięty z samochodu i pobity, aż się osunął na ziemię. Trafił do szpitala, ma podejrzenie złamania nadgarstka. Viktoria, siedząc w samochodzie, także została spryskana gazem. Na ten moment (godz. 15:00) przebywa w prywatnej, podwarszawskiej klinice okulistycznej ze względu na obrażenia, nic nie widziała, gdy pojawiłem się na miejscu - przekazał członek managementu artystki w rozmowie z portalem eska.pl.

Atak na Viki Gabor i jej ojca - management artystki wydał oświadczenie

Po całym zajściu na oficjalnym profilu managementu Viki Gabor, Management4Seasons oraz na profilu piosenkarki pojawiło się oficjalne oświadczenie. Możemy się z niego dowiedzieć, iż Viki wraz z ojcem podróżowała do studia nagraniowego, jednak ich podróż została niespodziewanie przerwana z powodu "nagannego zachowanie innego kierowcy", a piosenkarka i jej tata przebywają pod opieką specjalistów. Jak przekazał management, zarówno piosenkarka, jej rodzina, jak i management "stanowczo potępiają wszelkie przejawy agresji".

Poniżej zamieszczamy pełną treść oświadczenia Management4Seasons.

Oświadczenie managementu Viki Gabor w sprawie ataku na piosenkarkę i jej ojca

i

Autor: vikigaborofficial Oświadczenie managementu Viki Gabor w sprawie ataku na piosenkarkę i jej ojca

W przeszłości Viki Gabor została zaatakowana, kiedy 11 września 2020 roku w godzinach wieczornych wraz z rodziną udała się do osiedlowego sklepu na warszawskim Mokotowie. Wówczas została obrzucona wulgaryzmami, a ojciec 13-letniej wówczas piosenkarki, który stanął w jej obronie został brutalnie pobity.