Victoria Beckham zabrała Harper do fryzjera. Godzina spędzona w salonie kosztowała…

2020-10-16 14:00 AM
Victoria Beckham, Harper Seven Beckham
Autor: Rex Features/East News

Bycie gwiazdą to nie tylko pozowanie w blasku fleszy ale także ciągłe dbanie o wygląd. W końcu miliony oczu zwłaszcza na Instagramie skierowanych jest na gwiazdy. Doskonale z tego zdaje sobie sprawę Victoria Beckham, która od lat może pochwalić się nienaganną figurą i zachwycającym wyglądem. Victoria jednak nie tylko swoje myśli skupia na sobie. Właśnie zabrała swoją 9-letnią córkę do ekskluzywnego salonu fryzjerskiego. Cena za godzinę usługi też była super… wysoka!

Dzieci sław nie mają łatwo. Chcąc nie chcąc zawsze choć na chwilę lizną show biznesu. Nawet jeśli nie wiążą swojej przyszłości ze światłem jupiterów to i tak media nie przejdą obok nich obojętnie. Doskonale o tym wiedzą dzieci Victorii i Davida Beckhama. I choć największe parcie na szkło ma Brooklyn Beckham to w sieci nie brakuje informacji o pozostałym rodzeństwie 18-letnim Romeo, 15-letnim Cruz oraz 9-letniej Harper. Choć ta ostatnia prawdopodobnie pójdzie w ślady starszego brata Broolyna. Harper już teraz chętnie pstryka sobie fotki a później prosi mamę by opublikowała zdjęcie u siebie. Harper póki co nie dostała jeszcze zgody na prowadzenie Instagrama. Niektórzy nie mają więc wątpliwości, że rośnie gwiazda.

ESKA XD #006

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

HARPER SEVEN WYRASTA NA GWIAZDĘ? VICTORIA BECKHAM ZABRAŁA JĄ DO EKSKLUZYWNEGO SALONU FRYZJERSKIEGO

A jak na gwiazdę przystało trzeba o siebie także odpowiednio dbać. Harper powoli to wchodzi w krew. Oczywiście wszystko dzięki mamie. Projektantka zabrała pociechę do salonu fryzjerskiego. Usługa co prawda nie była specjalnie wymyślna, czego nie można powiedzieć o cenie. Harper wraz z mamą odwiedziły ekskluzywny salon znajdujący się w Londynie. Na jaką fryzurę zdecydowała się Harper Seven Beckham?

Dziewczynka postawiła na podcięcie włosów i wyprostowanie ich. Za całą usługę jej mama musiała zapłacić aż 360 funtów! Co w przeliczeniu na złotówki wyszło ponad 1800 zł! Nieźle co? A to wszystko za 60 minut zabiegu!

NAJNOWSZE