Victoria Beckham zatrudniała człowieka od OTWIERANIA JEJ PREZENTÓW! Nieźle płaciła!

2020-07-14 19:33 nk
David Beckham i Victoria Beckham
Autor: ACau/SIPA/SIPA/East News

Victoria Beckham jest znana z nonszalackiego podejścia do pieniędzy. Żona Davida Beckhama kocha je wydawać, jednak sytuacja, którą opisuje jeden z zagranicznych serwisów, może zaskoczyć nawet osoby, które dobrze znają luksusowy styl życia Posh Spice! Zapłacilibyście komuś za TAKĄ "PRACĘ"?

Victoria i David Beckamowie to jedna z najbogatszych showbiznesowych par świata. On w tym roku znalazł się na 11 miejscu listy najbogatszych sportowców świata. Jego wartość rynkowa to ponoć 450 milionów dolarów. Ona również zarabia miliony dzięki własnej marce odzieżowej, tantiemom z zakończonej lata temu kariery w Spice Girls i innych biznesów.

Małżonkowie nie żyją oszczędnie i wcale nie kryją się ze swoim zamiłowaniem do luksusu. Domy i mieszkania za miliony dolarów, samochody i inne ogromne wydatki to dla nich nie problem. W tym roku Victoria Beckham kupiła mężowi choćby złotego laptopa, a sobie - diamentowe kolczyki za 200 tysięcy funtów.

Nic dziwnego, że nawet pierścionek zaręczynowy, jaki ich syn, Brooklyn Beckham podarował narzeczonej, Nicoli Peltz, jest wart majątek.

Victoria Beckham zatrudniła "otwieracza prezentów"?! Jego zarobki szokują!

Według jednego z zagranicznych serwisów, Beckhamowie kupują sobie wzajemnie tyle prezentów świątecznych, że w ostatnie Boże Narodzenie Victoria Beckham zatrudniła człowieka specjalnie do tego, by otwierał za nią gwiazdkowe prezenty!

Tak wyspecjalizowany pracownik musiał ponoć spędzić z Beckhamami cały świąteczny dzień tylko po to, by otwierać za Victorie kolejne paczki. nie mógł jednak raczej narzekać. Święta z dala od rodziny rekompensowały mu zarobki. W jeden dzień zarobił 1800 dolarów, czyli około 7 tysięcy złotych!

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio
NAJNOWSZE