Victoria Beckham

i

Autor: ABACA/Abaca/East News Victoria Beckham chce znowu czuć się seksowna

Victoria Beckham nie czuła się seksownie. Wyznaje, co musiało się zmienić

2022-05-17 11:45

Victoria Beckham od lat jest bardzo skupiona na swojej rodzinie. Wychowanie dzieci i domowe obowiązki nie sprawiły jednak, aby projektantka odpuściła pracę. Victoria od zawsze pasjonuje się modą, a w tym roku wypuściła nową kolekcję ubrań, również po to, aby samej sobie sprawić prezent i poczuć się wreszcie seksownie.

Victoria Beckham wyznała, iż w ostatnich latach, nie czuła się zbyt kobieco i seksownie. Nadejście pandemii zmusiło ją do zakopania się w domowych pieleszach. Wygodne dresy to był jedyny słuszny outfit poprzednich sezonów, a dodatkowo poszukiwania inspiracji do stworzenia nowej kolekcji sprawiły, że Victoria zakopała się w masowych ilościach ubrań. Odmienił ją jednak pobyt w Miami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Brooklyn Beckham bierze ślub! Jego wybranka jest bajecznie bogata

Victoria Beckham chce eksponować swoje ciało

Była spicetka postanowiła wrócić do korzeni i swoich pierwszych kolekcji z 2009 roku. Wtedy tworzyła ubrania podkreślające kształty i sprawiające, że można było poczuć w sobie kobiecą siłę. Taki właśnie cel przyświecał projektantce w stworzeniu nowej linii.

Podejście do ubierania się jest tam zdecydowanie w stylu 'mniej znaczy więcej', co bardzo różni się od tego, które znamy z Londynu, Nowego Jorku czy Paryża. Nie chodzi o to, aby zakopać się pod zbyt dużą ilością ubrań. (...) Dlatego gdy tam byłam i wychodziłam z domu, sama chciałam wyeksponować swoje ciało – przyznała w wywiadzie z zagranicznym czasopismem „Grazia”.

Victoria jest zwykle pierwszą osobą, która testuje swoje ubrania. Jednym z najważniejszych etapów, jak podkreśla Victoria, jest dobór tkaniny. Uważa ona bowiem, iż materiał musi być jak druga skóra. Zależało jej także na odpowiednich krojach, kształtujących sylwetkę i podkreślających kobiece atuty. Najwyraźniej, była członkini grupy Spice Girls, po trendach na oversizowe stylizacje, zatęskniła za seksownymi sukienkami, topami z odsłoniętym brzuchem czy legginsami. Co więcej, podążając za przesłaniem „mniej znaczy więcej”, Victoria postawiła na spokojne kolory, utrzymane w tonacji kojarzącej się z naturą: beże, blady róż, czernie, szarości i biele.

Sonda
Uważasz, że Victoria Beckham jest seksowna?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7