Vanessa i Kobe Bryant świętowaliby 20. rocznicę ślubu. Wdowa opublikowała wspólne zdjęcia

2021-04-19 20:30 es
Vanessa Bryant i Kobe Bryant
Autor: Eric Jamison/Invision/AP/East News

Od ponad roku Vanessa Bryant jest wdową. Straciła męża w tragicznej katastrofie helikoptera. Kobe Bryant zginął razem z córką, Gianną. Załamana tymi wydarzeniami Vanessa Bryant wciąż opłakuje te wydarzenia. I chociaż czas leczy rany, aktualnie z pewnością nie jest jej łatwiej. 18 kwietnia 2001 Vanessa i Kobe Bryant wzięli ślub. A to oznacza, że świętowaliby właśnie jego 20. rocznicę... Z tej okazji wdowa opublikowała wspólne zdjęcia w social mediach.

Minął już ponad rok, odkąd Kobe Bryan zginał w katastrofie prywatnego helikoptera. Poza gwiazdą koszykówki w maszynie znajdowały się jeszcze cztery inne osoby, w tym 13-letnia córka sportowca, Gianna. Tak więc w jednej chwili Vanessa Bryant straciła połowę swojej rodziny.

Vanessa Bryant wciąż opłakuje tę tragiczną stratę. I chociaż czas leczy rany, ostatnie dni nie były wcale proste. 18 kwietnia Vanessa i Kobe Bryant świętowaliby 20. rocznicę ślubu.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Vanessa Bryant samotnie celebruje rocznicę ślubu

Kobe Bryan zmarł ponad rok temu. Dlatego 20. rocznicę ślubu Vanessa Bryant celebrowała samotnie. Wdowa opublikowała na Instagramie kilka wspólnych ujęć.

Szczęśliwej rocznicy kochanie, kocham cię 20 lat. ❤️ @kobebryant

Kocham cię teraz, zawsze i na zawsze @kobebryant

Napisała Vanessa Bryant na Instagramie.

Widzimy zdjęcie z ich ślubu w 2001 roku. W drugim poście gwiazda podzieliła się filmem nakręconym podczas dawnych dni jego kariery, kiedy zachwycał się ich związkiem w mediach.

Na Instastories widzimy też, że Vanessa Bryant otrzymała od przyjaciół prezenty i słowa wsparcia. Z pewnością przydadzą się w tym trudnym czasie.

NAJNOWSZE