Uważaj Britney

2006-11-21 11:18

Pierwsza z byłych narzeczonych Kevina Federline’a poradziła Britney Spears, aby jak najszybciej zrobiła sobie test na obecność wirusa HIV.

Pierwsza z byłych narzeczonych Kevina Federline’a poradziła Britney Spears, aby jak najszybciej zrobiła sobie test na obecność wirusa HIV.
26-letnia Kerri Whittington twierdzi, że upodobanie Kevina do seksu bez zabezpieczeń stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia jego partnerek, natomiast ucieszyła ją wiadomość, że Britney zdecydowała się ostatecznie na spisanie umowy przedmałżeńskiej, ponieważ pamięta, jak w przeszłości Federline stwierdził, że nie potrafiłby przeżyć z jedną kobietą trzech lat.
Kelvin sypiał z tyloma kobietami, że Britney powinna zrobić sobie test - mówi była kelnerka.
Kiedy kochał się ze mną, nigdy nie używał prezerwatywy, a w wieku 17 lat był już bardzo doświadczonym kochankiem, chociaż dopiero zaczęliśmy się spotykać. Jeżeli się nią znudzi, natychmiast znajdzie sobie nową dziewczynę. Zawsze tak robił. Właśnie dlatego Britney powinna podpisać umowę przedmałżeńską. Teraz są w sobie bardzo zakochani, ale po kilku miesiącach tak dzieje się w każdym związku. My również byliśmy w sobie do szaleństwa zakochani, a po trzech latach było nam ze sobą bardzo źle. Zaskoczyła mnie wiadomość o jego romansie z Britney, bo kiedy byliśmy razem podobała mu się raczej J.Lo. Po poznaniu Britney, Federline zerwał ze swoją ostatnią narzeczoną Shar Jackson, która kilka miesięcy później (21 lipca 04) urodziła jego drugie dziecko.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE