Uwaga "puszyści"

2006-11-21 11:18

Jak się odżywiać, jaką i w jaki sposób uprawiać aktywność fizyczną, jak żyć zdrowo i bez stresu aby z tego powodu nie obrastać w sadełko? Teraz praktyczne porady będzie można znaleźć w powstającym w Pile klubie osób "puszystych".

Jak się odżywiać, jaką i w jaki sposób uprawiać aktywność fizyczną, jak żyć zdrowo i bez stresu aby z tego powodu nie obrastać w sadełko? Teraz praktyczne porady będzie można znaleźć w powstającym w Pile klubie osób "puszystych". Klub powstał pod patronatem miesięcznika "Super Linia".
"Chcemy całkowicie zmienić styl życia osób puszystych - nie tylko zrzucić zbędne kilogramy ale też dodać im wiary w siebie – udowodnić, że mogą być zdrowi, piękni i odnieść sukces zawodowy i osobisty" – mówi Aleksandra Śniecikowska, założycielka klubu.
Dlatego też porad udzielać będzie dietetyk, terapeuta, wizażystka, masażystka. Najważniejszy jest jednak ruch. I tu w programie zajęć znalazło się pilates, walking czyli intensywne spacery z kijkami narciarskimi, joga wyszczuplająca, aqua-aerobic i ćwiczenia w siłowni. A przy tym klubowiczki będą miały zapewnione miłą, niekrępującą atmosferę – obiecuje Aleksandra Śniecikowska.
Pozostaje więc tylko się zapisać. Podajemy numery kontaktowe 0 600 249 812 lub 0 602 229 357.

NAJNOWSZE