Ula Chincz

i

Autor: AKPA Ula Chincz pokazała wnętrze włoskiego domu

Gwiazdy

Ula Chincz przeprowadziła się do Włoch. Wnętrza jej domu zachwycają

2024-04-17 16:29

Ula Chincz, czyli słynna Ula Pedantula jeszcze niedawno mieszkała w pięknym domu pod Warszawą. Na swoim instagramowym profilu pochwaliła się, że niedawno wraz z rodziną zamieszkała we Włoszech. Inluencerka pokazała także imponujące wnętrza swojego toskańskiego domu, które jak sama podkreśla, są bardzo charakterystyczne dla włoskiej architektury.

Ula Chincz jest znana z prowadzenia bloga UlaPedantula.pl poświęconego organizacji i dekoracji domu. Jednak wcześniej mogliśmy ją oglądać także w telewizji. Występowała między innymi w programie śniadaniowym Telewizji Polskiej "Pytanie na Śniadanie", w duecie z Tomaszem Kammelem, a także w "Dzień dobry TVN", gdzie tworzyła parę między innymi z Dorotą Wellman oraz Marcinem Prokopem i Bartoszem Węglarczykiem.

Czarek Czaruje, FANKA i Martirenti szczerze o zarobkach influencerów | Gwiazdy bez maski

Ula Chincz, podobnie, jak wielu innych polskich celebrytów postanowiło opuścić nasz szary kraj i przeniosła się do bardziej słonecznego miejsca. Od jakiegoś czasu w jej mediach społecznościowych pojawiają się kadry obrazujące jej życie w zupełnie nowym miejscu. Celebrytka za cel swojej emigracji obrała Włochy.

Ula Chincz pokazała wnętrze włoskiego domu

Ula Pedantula ponad osiem miesięcy temu zdecydowała się wraz z mężem i dwoma synami wyprowadzić do Włoch. Jak przyznała, jest to miejsce, które jest szczególnie bliskie jej sercu i właśnie w słonecznej Toskanii influencerka czuje się najbardziej szczęśliwa.

Jeśli jesteście ze mną od jakiegoś czasu, to wiecie, że to jest moje miejsce na ziemi. Tutaj czuję się po prostu dobrze. Cieszą mnie ludzie, krajobrazy, zapachy, smaki. No i język, który brzmi dobrze nie tylko w piosenkach o miłości, ale nawet kiedy zamawiamy zwykły makaron z dzikiem - mówi Ula Chincz.

Celebrytka najbardziej zachwyca się widokami z okna, jednak na uwagę zasługuje także wystrój jej wynajmowanego lokum. Na próżno w nim szukać sztampowych dodatków z sieciówek, gdyż większość rzeczy, które znajdują się w pomieszczeniach to zasługa zdolnych rękodzielników. W nowym domu Uli dominuje drewno, kamień i marmur.

Na uwagę zasługuje z pewnością efektowny kamienny kominek, który zajmuje centralne miejsce w jadalni. Meble w mieszkaniu są wykonane z prawdziwego drewna, a blaty z solidny marmur. Dom influencerki, jak sama podkreśla jest kwintesencją włoskiej architektury, a przede wszystkim jest bardzo funkcjonalny. A jak Wam podoba się włoska posiadłość, w której mieszka Ula Pedantula?